Bit comet 0.59

witam

możecie powiedzieć o co chodzi z tym modem połączenia który jest pokazany na screenie:

bitcomet3it.png

chodzi Ci o mod jakiś czy

DHT connected node:921?

podejrzewam iż to cos w stylu portów/serwerów w edonkey

Gregor10 sprawdź to:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=42506

Tylko to znalazłem.

tak o to mi chodzi.

tylko że z każdym dniem jak pobieram coraz więcej torrentów to ta liczba się zwiększa. czy wie ktoś? :?

Złączono Posta : 02.09.2005 (Pią) 22:01

no cóż. jak przeszukiwałem gogle to też ten link wyszukałem tylko ;/ no cóż. to nie jest żaden problem ale mnie to zastanawia :slight_smile:

Tlumaczenie translate.pl a znalazlem to tutaj

*DHT*(Rozprowadził (rozprowadzony; rozdał) *Hash* Tablica (stół; składać sprawozdanie; kłaść na stole) ) jest metoda rozprowadzanego przechowywania dla pary. nie ma żadnego centrum serweru w *DHT* Sieć, każdy klient ponoszą odpowiedzialność za mały szereg (zakres) zmuszania do ucieczki, mały komplet (orientacja) przechowywania danych, tak (więc) co (żeby; który) w cały (całość; w całości) *DHT* sieć, dane może być znajdowany, przeczytany i piszą. nowa wersja *BitComet* może łączyć do *Tracker* i *DHT* sieć, co (żeby; który) oznacza (zamierza; środki; za pomocą) fajł może być wyładowaniem nawet jeżeli cały *trackers* nie może być połączony. protokół *DHT* Sieć w *BitComet* jest *compatible* z *BitTorrent* *Beta* 4.1.2, tak (więc) co (żeby; który) one mogą rozdzielać tę samą sieć. Sprawiać przyjemność (proszę) zaznaczają co (żeby; który) *DHT* w *Azureus* jest nie *compatible* z *BitTorrent* *Beta* i czwartki także nie *compatible* z *BitComet*. *DHT* *algorithm* używamy jest *Kademlia* ( zawołany (nazwany) *KAD* w *eMule*, ale protokół sieci jest różny od *bittorrent*. ) Wy możecie znajdować większa ilość (bardziej; więcej) o *DHT* sieć tutaj:

*BitTorrent's* podróż w kierunku do decentralizacji wziął inny krok naprzód (przedni; odsyłać; przyśpieszać) wczoraj z przybyciem (transport) *BitComet* .59. nowa wersja *BitComet* włącza wiele nowe cechy, jednak prawdopodobnie najwięcej (najbardziej) istotny dodatek jest integracją *DHT* (Rozprowadzany *Hash* Tablica (stół; składać sprawozdanie; kłaść na stole).) Z *uncertainly* scentralizowanego potoku zaopatrujący w indeks położenia, *BitTorrent* wywoływacze badają rozmaite ulice zaspokajać tę słabość. Niektóre (pewna ilość; niedużo) *misconnected* zbliża się do (dostępy) w rodzaju *eXeem* płaski, jednak bardziej (więcej) rozumne projekty bardzo obiecujące wyniki. wprowadzenie *DHT* *layer* *BitTorrent* klienci ma dowiedziony jest pierwsze ważne (słuszny) podejście do decentralizacji *BitTorrent*. Wielka ilość etykietował ten (to) jak (ponieważ) "zdecentralizował *BitTorrent*." To nie jest dokładnie prawdziwy, co najmniej nie jeszcze. *DHT* robi ni do *BitTorrent* protokół; Raczej to jest *layer* który istnieje na szczycie *BitTorrent* sieć pomagać w podziale (dystrybucja) informacji w wypadku (sytuacja) *tracker* zdarza się udawać się autonomicznie. Na przykład, niech przyjmować (przypuszczać) tam są 50 *BitComet* klienci uczestniczący na sieci. Na dodatek, mówią (przemawiać) te (te) 50 *BitComet* klienci używają "Wielki *Tracker*" jak (ponieważ) ich wskaźnik (indeks). Te *BitComet* klienci będzie pracować razem tworzyć faktyczny (wirtualny) wskaźnik (indeks) informacja (informacyjny; informacja) obecnie na "Wielki *Tracker*." Pod poprzedzającymi okolicznościami, jeżeli wy wyładowywaliście "Wielki *Song.MP3*" od takiej sieci *BitComet* użytkownicy i *tracker* obniżał się, wasze wyładowanie zagubiony (zgubiony). Jednak z *DHT* *layer* także zaopatrujący w indeks (zaopatrzenie w indeks; umieszczenie w indeksie) co (żeby; który) potok fajł, to działałoby jak (podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) *tracker* przez kontynuowanie *swarms* i znajdują dodatkowe źródła. ostateczna wersja *BitComet* jest *compatible* z *DHT* sieć połączona z *BitTorrent* *Beta* 4.1.2, jednak nie z *Azureus*. Jak (ponieważ) ta cecha kontynuuje (przedłuża) rozwijać, wiele (wielka ilość; dużo) *BitTorrent* *enthusiasts* zdumienie (cud; zdumiewać się) jeżeli to będzie tylko sprawa czasu przed (zanim) *DHT* zastępuje scentralizowany *trackers* jak (ponieważ) metoda podziału (dystrybucja) potoku.

dzięki Zenek o to mi chodziło :slight_smile: