Bit Defender pro

a ja go jednak nie polecam, a to dlatego że, zainstalowałem go na jeden dzień, chodziłem po necie, i następnego dnia go odinstalowałem, zainstalowałem nortona i co się okazało :o

na moim kompe było 59 wirusów !!

to swiadczy chyba o tym jaki jest bit defender :D:D

Chwalę go sobie nie mam żadnych problemów z wirusami, chociaż czasmi pośmigam po “ciekawych” stronkach! Wyłapuje mi wszystko i kompa mam czystego. Jest to program wart polecenia.

Pozdro.

bardzo słabiutki nie wykrywa nowych virusów polecam kasperski 2006 ma przynajmniej dobrą zapore i wykrywa virusy

Moim zdaniem to jeden z lepszych antywirów (jest chyba tylko za AVK i F-secure), a na pewno najlepszy z tych co miałem (Norton, AVP, Avast, NOD). W testach (tych “normalnych”, nie zlecanych :slight_smile: ) wypada nieźle, zawsze w czołówce. Mankament to cieniutki firewall i nie ma na nim co polegać - już darmowy ZoneAlarm jest lepszy. Ale antyvirus super, używam i polecam! :slight_smile:

chyba ty mówisz o wersji beta bo jeszcze pełnej nie ma i ogólnie sinlik baz wirusów do końca nie jest gotowy :wink: no ale jestem ciekaw pełnej wersji tego produktu :slight_smile: