Bit Defender pro

(M a x) #1

co sadzicie o tym antywirusie jaką ma opinie

(La Verdad) #2

jak chcesz dobrze chronic kompa to kasper albo norton , to sa najlepsze antyviry

(Czornyaa) #3

la_verdad zachowaj uwagi dla siebie raczej ciemnote

BitDefender jest w czolowce; zdecydowanie lepszy od miernego mks_vir

polecam test Kamcia_18 masz wszystko czarno na bialym

podam ci taki przyklad myslisz ze AVK (AntiVirenKit, MicroWold, Extension) drugi engine to co maja; wlasnie BitDefender/RAV

a 1 to KAV - Kaspersky

najlepsze engine na rynku

to KAV, RAV/BitDefender, F-Prot

ktore sa uzywane w wielu produktach antywirusowych

tak podsumowujac BitDefender ma bardzo dobry firewall, czeste UPDATE

i najdokladniejszy skan (najwiecej obiektow skanuje przy tym samym katalogu w VS z innymi AV

(La Verdad) #4

a to co : testy nie tak dawno były robione , sam zobacz :

http://komputerswiat.pl/informacje/testy/testy.html

wejdz w testy antywirów :twisted:

(Czornyaa) #5

:smiley: :smiley: nielubie sponsorowanych testow jak bys mial chodz % pojecia to bys wiedzial ze sciema totalna co do niektorych AV

moge nawet powiiedziec ze wogle niebyly testowane a walniete tylko tak dla uzupelniena tabelki

tu patrz ,a nie na http://komputerswiat.pl dobre ?? brak mi slow

i testy sponsorowane przez mks_vir

wynik zestawienia

http://www.sie.vectranet.pl/~giorgione/(Test-1%20Test-2Zestawienie.txt

/ALL/

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

(Daro U) #6

a ty zachowuj takie teksty dla siebie, każdy ma prawo do swojego zdania i może je wyrazić na forum o ile tylko nie łamie regulaminu.

a co do do bit defendera to uważam, że jest to dość dobry ale nie najlepszy antivir

(Jarkis) #7

Już od ponad miesiąca mam Bitdefendra8.0 prof. jestem z jego zadowolony, nie muli i jak do tej pory nic nie przepuścił. W każdym bądź razie polecam ten program.

(Duch) #8

BitDefender rośnie w siłę :!: a takie opinie, że MKS jest lepszy od BD to naprawdę śmiać się chce :rotfl:

wersja 8 Professional Plus to już czołówka :!:

program dobrze sobie radzi z bakcylami, ale według mnie ma słabą heurystykę :roll: zawiera antyspam i firewalla... banalna konfiguracja i update nawet co 3 godziny :!: olbrzymia baza wirusów :slight_smile:

program godny polecenia :slight_smile:

(fiesta) #9

Dalsze prywatne "wycieczki" nie wnoszące nic nowego do tematu topica na PW proszę, bo i tak polecą 8)

(Kiepas) #10

bitefender to dobrym antywirusem i sam go używam i nie słuchaj tych co nie mają pojecia o antywirusach...

(Kam) #11

BitDefendera używam już od baardzo dawna i zdecydowanie polecam innym :]. Broni mi kompa przed wszystkim, prócz niektórymi trojanami, ale nie ma nic doskonałego.

(Zelgadis) #12

BitDefender nie zawiera Firewall'a tylko moduł firewall. służy on do kontroli aplikacji ale nie chroni przed atakami!

co do wykrywalności to BD zaczął ostatnio zdobywać nagrody VirusBiuletin co dobrze o nim świadczy. ja czekam na wersje 9, ona powinna już być na światowym poziomie. a co do wersji 8 to nie ma co kupować "pro plus" firewall to sciema a antyspamy są lepsze darmowe. wystarczy zwykłe pro. szkoda że BD nie wykrywa spyware

:?

(El Presidento) #13

Uzywalem kiedys BitDefender trial i bylem zadowolony ale jak mam pelna wersje Kaspra zostalem przy nim ale antywirus bardzo dobry i nie zamule kompa zbytnio :wink:

(Kam) #14

Zbytnio? Wogóle nie zamula w porównaniu do tych większych i nie tylko.

(123448) #15

zgadzam się. chodzi bardzo dobrze. przez pewnien czas używałem darmowej wersji BD ale miałem kłopoty z aktualizacjami więc się przesiadłem na inny AV. ale z czystym sumieniem moge powiedzieć że warto go zainstalować. :slight_smile: kto wie...może najnowsza wersja jaka będzie np. za rok będzie najlepszą wersją AV na rynku 8)

(Ignar14) #16

najgorszy program antyvirusowy jaki widziałem moim zdaniem obecnie najlepszy jest kaspersky aco do nortona jest jeszcze gorszy od bit defender ponieważ łączy sie w czasie skanowania z Kanadą i musisz mieć wkompie porządek -rzadnych cracków itp bo będą złośliwie wrzucać coś do kompa

(fiesta) #17

I co jeszcze, gdzie takie bajki spod pieca opowiadają :smiley: :smiley: :smiley:

(Juzio77) #18

Wielu napisało, ze nizamula kompa. Może ktoś napisać ile dokładnie zajmuje pamięci? Testowałem NOD32 i on zajmował ok. 15mb, teraz testuje F-Prot i on zajmuje ok. 7mb. Jeśli są tu użytkownicy innych antywirusów to chciałbym aby podali ile one zajmują.

(Duch) #19

:o jakim cudem :-s

mnie zajmuje dokładnie połowę z tego... no w porywach 9MB :?

(Łunio) #20

Mi się ten antyvirus bardzo podoba, mam go ok.4 miesiące i nie mam żadnych problemów. Ostatnio skanowałem wszystkie dyski bitdefenderem i mks online i 0 wirusów. Jedynym minusem jest to że jak chce pobrać aktualizacje i w tym samym czasie grasz w jakąś grę to Cię wywala do windowsa. Ogólnie fajny antyvirus, polecam każdemu.