BitComet 1.10 - zablokowane nasłuchiwanie portów

Mam router TP-Link TD-8910G i internet z Netii. Jak skonfigurować router by nie pisało w BitComet 1.10 po prawej na dole że Nasłuchiwanie portów jest zablokowane ( żółta lampka) ???

Podobno trzeba tutaj coś powpisywać ???

Jest taka opcja: NAT – Port Triggering Setup

W niej Add i remove

Po wejściu w Add:

Application Name:

Select an application: i tam do wyboru kilka

Custom application: miejsce na wpisanie nazwy

Poniżej rubryki wg. kolejności od lewej:

Trigger Port Start ,Trigger Port End ,Trigger Protocol ,Open Port Start, Open Port End ,Open Protocol

W Trigger protocol oraz w Open protocol do wyboru: TCP/UDP , TCP lub UDP w pozostałych pola do wpisania jakis wartości.

Jest 8 rzędów tych tabelek

Co gdzie powpisywać ???

http://portforward.com/english/routers/ … tComet.htm

Przykład masz :stuck_out_tongue: Porty sobie przekierujesz jakie będziesz chciał.

Co do server IP: Start>uruchom>cmd>ipconfig i te cyferki obok adres IP.

Jeżeli by coś później nie działało to ponownie ipconfig i zobcz czy masz ten sam adres IP, jeżeli nie to Start>panel sterowania>połączenia sieciowe>prawy przycisk myszy na połączeniu, które “dostaje” neta>właściwości>zaznaczasz protokół internetowy tcp/ip>właściwości i piszesz ten poprzedni adres jaki miałeś(możesz sprawdzić na routerze jak nie pamiętasz).

Reszte Ci pokaże nie ipconfig, lecz ipconfig /all

Hejka!

Mam BlueConnecta 7,2 MB. Używam BitCometa 1.12 i wyświetla mi się napis "Nasłuchiwanie portów jest zablokowane. Wciąż możesz pobierac ale prędkośc nie będzie duża. Proszę sprawdzic swojego firewalla oraz konfigurację NAT Routera. Pobiera 1kb na sekundę albo wcale. Mając BlueConnecta oczywiście nie mam routera. Jak mam odblokowac jakiś port?

Pozdrawiam!

Nie możesz, operator na 99% nie przekierował by Ci portów.

I tak w ogóle to PL znaki się kłaniają.