BitComet blokuje port

Witam.

Problem,który pragnę przedstawić jest związany z transferem plików.Przy ściąganiu z BitCometa moja prędkość to około 25kb\s,przy szybkości internetu 512 kb\s.Przyczyną tego są porty nasłuchu TCP i UDP.Mianowicie piszę mi,że porty są zablokowane przez firewalla lub router.Aha i pragnę dodać ze posiadam internet LAN(radiowy).Pisałem w tej sprawie do aministratora sieci i odpisał że te informacje są wyjaśnione przez dostawcę oprogramowania bit comet i że ma to związek z routerem i technologią NAT.Czy ktoś dopomoże w tej sytuacji?

jeśli jesteś za i posiadasz nierutowalny adres ip to możesz mieć tylko żółty status, chyba że uda się przekierować porty, profilaktycznie

uaktywnij w BitComet uPnP

czytaj

posiadam ten sam problem "żółtego kółeczka"lecz mam stałe łącze doprowadzane przez router ;/

uzyj portu 65000 wzwyż

mógłbyś bardziej rozbudować :wink: nie wiem jak

Masz tam gdzieś zapewne w ustawieniach wybieranie portów. Wpisz 65000. Jak zawiedzie to wpisz np. 65400 itd

ściągnąłem nową wersję BitComet’a, BitTorrent też i uTorrent zmieniałem porty lecz nadal mam niskie transfery ;( od 5/9 kb/s

Dodane 08.07.2009 (Śr) 23:45

Przedstawię mój problem dokładniej. Posiadam router Edimax Wirelles BR-6204WLg, łącze stałe Multimedia 1mb, zmiana portów nic nie daje aktywowane uPnP, NAT-PMP, włącza sieć DHT, maksymalne prędkości pobierania i wysyłania bez limitu, w routerze nic nie grzebałem. ![-o<