Bitcomet i prawdziwa prędkość ściągania

Hej.Używam bitcometa.Gdy ściągam jakiś plik to pokazuje mi że idzie z prędkoscią 130-145 kb/s,ale nie przekłada to się na czas który pozostał do końca np.dziś ściagałem plik 700 mb szło super średnio 140 powinien się sciągnąć ok1.40 h a ściagał się przwie 5.Dodam że czasem jest ok ale na niektórych plikach tak właśnie wskazuje.O co chodzi.Mam neo 1/mb.Dzięki za info

Prędkość pobierania jest według mnie zmienna, jeśli patrzysz na bitcometa i widzisz, że pobiera ci z 140KB/s, a za chwilę siedzisz na necie i przeglądasz strony to prędkość się zmniejsza. Jeżeli tak nie jest to nie mam pojęcia. :smiley:

Góral ja jak kiedyś ściągałem to właśnie jak otwierałem przeglądarkę i zacząłem przeglądać WWW to bitcomet pokazywał mi większe prędkości. Najlepszy program to uTorrent bardzo lekki i fajny programik.

Dziwne czery , takich historii, że jak przeglądasz Internet to ci szybciej ściąga szczerze mówiąc nie słyszałem. Nie sądzę, aby program pokazywał błędną prędkość.

U mnie bitcomet pokazuje praktycznie zawsze większą prędkość ściągania niż moje złącze może wybulić zwykle w porywach 10-20 kb/s więcej myślę że jest on tak specjalnie napisany przez autora aby uważać go za dość szybką aplikację.

Może i tak, ale jak na razie żadna firma tego nie przetestowała. :smiley: