BitComet (nie)pełny dysk

Dzisiaj próbowałem włączyć bot cometa ale pojawił się dziwny problem.

Ściągam plik o wadze 4.18 GB i po jakimś czasie plik przestaje sciągać, nastawia się na wysył i pojawia się kmunikat Zatrzymane (Pełny dysk).

A wolnego na dysku mam 6,14 GB więc o co biega?

a co to za plik ?

może z ftp będzie sie dało ściagnąc, niestety p2p tak ma

Spróbuj dac reczne Hashowanie.

Jaka wersja :roll:

Bit Comet ściąga prawie zawsze za dużo ,zmien na przykład na Bit spirit albo inny i zobaczy czy będzie tak samo. :slight_smile:

Albo spróbuj zwolnić po prostu ciut miejsca (jakies 2GB) możesz je mnieć zajęte przez pamięc wirtualną … chyba

A czy przypadkiem nie ściągasz w tym czasie czegoś innego, bo Bitcomet rezrewuje chyba miejsce na dysku dla ściąganych plików i stąd owy komunikat o braku miejsca pomimo że fizycznie ono jest dostępne.

0.60

Edit:

Ściągnąłem Bit Spirita ale nie wiem czy jest w stanie kontynuować ściąganie. A do tego pojawia się nowy komunikat.

spiritbit3yd.jpg

Czy to znaczy że muszę zapisywać je na dysku C: (NTFS) bo chciałbyn ściągnąc plik na D: (FAT32). Tylko czy jest sposób?

Musisz zmienic sciezke zapisu pliku. :slight_smile:

W BitSprit PPM na pliku który sciągasz i zmieniasz sciezke

W BitComet PPM Własciwosci i zmieniasz sciezke

bo foremat pliku FAT32 nie obsługuje przenoszenia plików powyżej 4GB W tym przypadku możesz przekonwertować partcje na format NTFS za pomocą komendy convert Start=>> uruchom CMD

convert C: /fs:ntfs

dobra, przeniosłem pliki na C: Gdzie jest drugi typ partycji, teraz czekam ąż dojdzie do końca, tylko mam jedną uwage co do tego programu, mianowicie jeśli ściągam jeden plik transfer wynosi 3-5 kb/s a podczas ściągania już 2 plików transfer wynosi 15-16 kb/s.

Wszystko zalezy od ilosci seedów(osób udostępniających dany plik) najlepiej jest sciągac kilka rzeczy aby wpełni wykorzystac mozliwosci łacza