BitComet...Prosze o Pomoc

Witajcie

Dzisiaj Pobrałem BitComet , ale kompletnie nie wiem jak go skonfigurować

Grzebałem w ustawieniach , niestety kompletna kicha!Aktualnie ściąga mi 1 Kb/sek , yyyyy …Czy pomógł by mi ktoś go skonfigurować?!

Moje Łącze to neostrada 256

Mam odblokowane porty w fire-wallu

Mile widziane linki z wszystkim co związane jest z konfiguracją bitcometa pod neo 256 , szukałem w google , na forum.dobreprogramy.pl , ale nic konkretnego nie znalazłem:)

Z góry Dziękuje i Pozdr.

Opis BitCometa: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=24360

Tego programu nie trzeba konfigurowac (zreszta jak prawie kazdego klienta sieci torrent). Przepraszam… cala mozliwa i pozostajaca sensowna konfiguracja ogranicza sie do wyboru miejsca zapisu sciaganych rzeczy.

Znając życie pewnie sciagjąc plik torrent nie patrzyłeś ile ma źródeł i dlatego kiepsko ciągnie…

Polecam BitSpirit’a

Prosty Kreator konfiguracji:

Pierwsze okno >> Dalej

Drugie okno >> Rodzaj Łącza >> Szczegóły

Okno Szczegóły >> Max wychodzących połączeń (3) >> Max przychodzących połączeń (100) >> Max. szyb. pobierania (64) >> Max szyb. wysyłania (10) >> port TCP (np.21815)

Trzecie okno >> Dalej

Czwarte okno >> zaznaczyc “odblokuj wsparcie UPnP” i kliknąć “Szukaj urządz. UPnP”**

Piąte okno >> wybierz folder do którego będziesz ściągał pliki

A później cały czas “dalej”

Próbowałem różnych programów, ten mi najbardziej odpowiada … !!

Ja używam BitLord-a (prawie to samo co BitComet), śmiga mi ładnie wszystko jeśli jest dużo seedów (źródeŁ), ale na tym łączu świata nie podbijesz raczej… [ja mam 10mb/s i średnia prędkość ściągania to po 100 kb/s… Ale nie na początku, pamiętaj też, żeby dać klientowi (programowi torrenta) sie rozgrzać :slight_smile:

ja uzywam bit cometa i ladnie mi sie ciagnie w okolicach 20-30kb, czasami jak jest duzo seedów to nawet wiecej

rekord to 99,7kb/s