BitComet vs Azureus

Witam.

Ciagle dreczy mnie pytanie ktory z tych klinetow jest lepszy.

Obecnie uzywam BitComet 0.56.

Jest on dobry, ma sporo opcji, tranfer dobry.

Moze uzytkownicy obu programow wypowiedza wady zalety tego programu??

Byc moze jest inny lepszy od tych wymienionych wyzej?

// UPDATE \

Mozecie tesh podawac wasze srednie tranfery jaki posiadacie na BitComet oraz na Azureusie :wink:

Z gory dziekuje za odpowiedzi :wink:

według mnie BitComet. Kumpel cały czas go używa i jest zadowolony. Program prosty w obsłudze, praktycznie nic nie trzeba ustawiać, a ściąga zawsze z max. prędkością.

Używam Azureusa i BitCometa. Bardziej przypadł mi do gustu BitComet.

Stawiam na BitComet jest lepszy :smiley:

BitComet jest bezkonkurencyjnym programem sieci torrent. Są na nim bardzo dobre transfery interfejs jesy ładny i nie zjada dużo pamięci. Szybko się łączy z użytkownikami i jest bardzo dobry dla ludzi za natem :smiley:

na AZURKU mialem transfer ok. 30kB/s , przezucilem sie na BitComet 0.56 i transfer blisko 15kB/s ! :frowning: , nie wiem co jest , moze ciulowe zrodło ![-o<

mimo wszystko wole BITcomet

pozdrawiam :slight_smile:

Byc moze tak.

Wszystko zalezy od ilosci seed oraz peer.

Jesli ich jest duza ilosc to tranfer dobry.Jesli mala transfer jest malutki :frowning:

Obecnie uzywam portu 8080 i trans. kolo 30-40kb/s + duza ilosc seedow i peeroow.

sedd’ow 12

peer’ow 60 ----> transfer 12kB/s

port 8801

neo+320 …(nieprzekroczony limit )

3.12GB sciagam od poniedzialku :frowning: = 96.4%

tylko sie pochlastać :?

BitComet (Azuresa zablokowali na wielu torrentach - da się w nim oszukiwać :smiley: :stuck_out_tongue: )

o jakiego typu oszustwach mowisz ?!

BitComet za prostotę w obsłudze.

BitComet Za mniejsze zużycie pamięci oraz tak jak boczi za prostotę w obsłudze

m.in oszukiwanie z seedami i perrami :wink:

Kiedyś za używanie Azuerusa był dożywotni ban, ale coraz więcej stron ma lepsze zabezpieczenia i już niedługo znowu będzie można go używać :slight_smile:


A ja nie użuwam ani BitCometa ani Azuerusa :smiley: siedze na starym, dobrym bittorencie :lol:

kurde ja sciagne sobie jaki torrent i go uruchomie na BitComet to nic sie nie dzieje pisze ze sciaga,ale ciagle jest 0% mam 768kbit/s co moze byc nie tak? a lacze mam skonfigurowane dobre:)skad najlepiej brac torrenty>

Strony z torrentami zostały zablokowane ;]