BitComet wolno ściąga na łączu 1Mb/s

Tak jak w temacie na problem z BitCometem. Mam router Linksys WAG200G. Dziele łącze na dwa komputery : stacjonarny i laptop. Wcześniej wszystko było ok,a teraz ściąga mi z prędkością 30-40 kb/s. Co robić ?

Porty mam odblokowane.

jeżeli poza bitkometem internet pracuje dobrze, to trzeba przyjąć ,że wina jest tego tyou, że inni użytkownicy mało udostępniają

-i nie ma TO-TO-TAMTO -cóż robić, :expressionless:

Nawet teraz z rapidshar’a mi wolno ściąga - około 30-40 Kb/s .

W BitComecie ściągam pliki,które mają dużó seedów i peerów.

może jest mało seedów na pewno

http://www.speedtest.net/ sprawdź tutaj czy wszystko okej z łączem (tylko przy nie obciążonym łączu).

Zrobiłemt est i pokazuje mi :

Download : 1095 kb/s

Upload = 251 kb/s

No to wszystko okej, pewnie trafiłeś na jakiś pechowy torrent a co do rapidshar’a to jak free user chyba do tyle jest ograniczenie.

Aha. Dzięki za pomoc. Mimo wszystko temat zostawiam otwarty.

czesc mam ten sam problen na neostradzie 1Mb/s .

od pewnego czasu Bitcomet zaczał mi wolno sciagac :frowning:

przy duzej ilosci seedów i peerów nie wiem co sie bardziej liczy ale sciaga mi 10-30 kb/s a wczesniej sciagał mi 140 i nie spadał.pomózcie !co mam zrobic.ps.limit polaczen mam juz przestawiony i ustawionego Bitcometa.instalowałem juz prawie wszystkie wersje tego programu i nic nie pomogło.aktualnie mam wersje 1.0.

gdyby ktos był chetny pomoc to jest moje gg 458385

Temat wielokrotnie był już poruszany na forum.

Ale poraz kolejny wyjaśnie:

W Rapidshare to normalne, bo masz teraz limity do 50 kb/s, więc jak chcesz ściągać z większą prędkością to wykup konto premium.

W torentach ważne jest z iloma seedami się połączysz, a nie ile jest, więc trzeba poczekać, aż z większoscią się połączysz, wtedy prędkość się z sumuje i masz większą.

U mnie czasami, choć nie zawsze pomaga zmiana Portu nasłuchu w Opcjach :slight_smile:

mylicie sie. nie jest to sprawa malej ilosci seedow. ja rowniez mam neo 1mb i odkad mam router pentagram p 6331-42 to mimo ponad 4000 seedow i teoretycznie dobrze przekierowanych portow(jak twierdzi bittorrent) sciagam max 30kb/s. dodam ze problemu nie ma gdy lacze sie przez modem od tp. wiec to chyba sprawa routera