BitComet

podczas pobierania plików z BitCometa po 1.5 do 2h komputer zaczyna zwalniać. natomiast po 10 minutach Ie przestaje działać a Firefox działa lecz musze po kilka razy wpisać strone żeby sie pokazała bo raz pisze że - połaczenie zostało odrzucone a raz co innego. jak wyłącze BitComet to jest ok ale szkoda tracić połączenie. czy u was też tak sie dzieje? można temu jakoś zaradzić?

no ja mam bardzo podobnie. Net mi muli kiedy chodzi BitComet i to nie dlatego ze zajmuje cały transwerm wcale tak nie jest bo ostatnio mało sciągam 3-4 KB/s a mimo to mi zmula. Dlatego włączam BitCometa tylko gdy gram, albo spie :stuck_out_tongue:

Wiem że to nie ten dział ale korzystając z okazji żeby nie zakładać nowego tematu mam pytanie: skąd mozna pobrać najnowszą wersje BitComet??

Prosze :arrow: http://www.bitcomet.com/doc/download.htm

ciekawe :?. czy wymiana procesora polepszyłaby coś? mam celerona 1.7 ghz.

Jesli masz neostrade to zainstaluj aplikacje do zarzadzania ruchem.

cFosSpeed do tego nadaje sie perfekcyjnie.

Dodam ze aplikacje z neostrady wyrzucamy od razu.

Odpowiednio skonfigurowane sterowniki do naszego modemu.

I wtedy podczas pracy BitComet’a mozna duzo lepiej smigac po www

Jam neo 1024 kb/s rozlonczone na dwa kompy i nie mam zadnego problemu ze sciaganiem z BitComet moj transfer zazwyczaj miedzy 100-120 kb/s a strony laduja sie ale dosyc wolno

Ja mam problem związany z tym programem powiązanym z Nortonem Antivirus 2005. Otóz zainstalował wlasnie BitComet, wlączam ustawiam port TCP na taki jaki odblokowałem na serwerze zeby transfer był wiekszy, klikam na star pliku i wyskakuje okienko z Nortona czy mam zablokowac dzialanie programu czy zezwolić? Wybieram “Zezwalaj” ale dalej pojawia się ten komunikat zawsze jak potwierdze wybór. Sprawdzalem w opcjach i jest ustawione na “zezwalaj” ale dalej komunikat się pojawia :frowning: . Ma ktoś jakąs rade oprocz usunięcia Nortona ? :slight_smile: