Bitcomet

Czemu jak sciagam sobie jaks plik bitcometem i jest np 100 peerow to ja sciagam z predkoscia ok.15KB/s a niektórzy maja 200KB/s. Mam złącze którym moge sciagac nawet do 90KB/s. Czy oni stosuja jakies obejscia, by zwiekszyc predkosc?

Wiesz jest taka zasada że osoba która ma 100% wysła najpierw do osób kóre mają nawięcej % np. od 50% w góre pozostałe osoby które mają mało % są banowane na np. 5min, 1h, 24h po by szybciej plik się rozszedł. Wiec ty ściagasz tylko od osób co nie maja 100% dlatego masz taka predkość. Zauważ ze jak bediesz miał sporo % prędkość zawsze wzrasta by najmniej jest tak u mnie.

philips dziwne. Ostatnio ściągałem z torrenta. Od 0% szedł po 60kb/s, po jakimś czasie zwolnił do 5kb/s, potem stopniowo się powiększał - tak jak mówiłeś. I zakończył ściągnie znowu na 60kb/s :slight_smile:

Prędkości nie zwiększysz, wszytsko zalezy przede wszystkim od Ratia, czyli uzytkownicy którzy więcej udostępniają szypciej sciągają.

Pozatym to jest p2p więc transfery są rwane, nic nie poradzisz.

Podam pewien trik :wink: Nie wiem czy to u innych zadziała ale u mnie średni transfer zwiększył się z ok. 6kb/s do 40 lub więcej :stuck_out_tongue:

Ustawcie max. prędkość wysyłania na ok. 6kb/s. Ja mam tyle i z BitComet ściąga mi bardzo szybko

No a ja mam nieograniczoną i dlatego nie narzekam.

(Juz z niego nie korzystam)

Jedno proste rozwiązanie :

Uploud = Download :slight_smile: