Bitcomet

Mam problem z tym programikiem, chyba nie jest najlepiej skonfigurowany wiec prosze o pomoc. Moge ściągać maksymalnie z predkośćia 45KB/s.

I wiem ze trzeba duzo udostepniac wiec to robie. Załączam screena:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2as … rnz7p.html

Jak widac w 1 torrecie udzielam 9KB a sciagam tylko 1KB/s. Niektórzy peerzy przy tym torrecie sciagaja sobie z 35-120 KB/s. Czemu? Co powinenem zrobic by sciagac tak jak pozostalii peerzy. W koncu tez jestem peerem:)

No to moze napiszesz jakie masz lacze :slight_smile: wtedy bedzie duzo prosciej doradzic

apropo, te torrenty ktore sciagasz maja malo seedow, trzy maja po 0 jeden ma 1 no i jeden ma 8(do tylu bynajmniej jestes poldaczony) a to nieduzo, jesli chcesz sciagac z dobrymi predkosciami

Podałem predkosć, ale nie wszyscy czytają dokładnie: 45*8=360 kb/s.

To znaczy ze sie da sciagac szybciej, mimo małej liczby peerow i seedów.

myslalem ze chodzi ci o sciaganie z www

a jakie lacze masz dalej nie wiem, neostrada czy cos innego?

masz zew ip, porty wszystkie odblokowane?

probowales innych klientow ?

sprobuj tez sciagnac jakis torrent ktory ma po okolo 200seedow i peerow

Złącze mam osiedlowe. I chodzi mi dlaczego nie moge sciagac np.30KB/s jak 5 peerów sciaga własnie z takim speedem. I czy dawac ograniczenia na ilosc minimalnych wysyłanych danych?

Zupełnie cię nie rozumiem masz łącze 360 kb/s, więc nie dasz rady śćiagac wiecej niz 45 kb/s,a ze inny ściagają z wiekszą predkościa to dlatego ze mają lepsze łącze.

A pozatym nie mozesz ściagac z maksymalną predkościa, jezeli wysyłasz przy tym 24 kb/s przez co masz zapchane łącze :roll:

to nie tak :slight_smile:

Czyli jego łącze normalnie wydala na 45 KB/s, a na torrencie tylko 1KB/s.

Przyczyną tego może być

a w nim zablokowane porty programu…

Najlepiej dogadać się z adminem by przekierował porty bitcometa na twojego PC’ta,

lecz i tak trochę lepszym rozwiązaniem by było wykupienie zewnętrznego IP (które naprawdę niewiele kosztuje) - i przydaje się też do innych P2P

i nie tylko :smiley:

Na zdjęciu widać jak byk:

Ściągasz : 16 kb/s

Wysylasz : 24 kb/s

16 kb/s + 24 kb/s : 40 kb/s

Więc jest to praktycznie całośc przepustowści łacza, przeciez prędkośc wysyłania ma się tak jak ściaganie więc pobiera transfer, przeciez nie jest jakoś oddzielnie liczona :roll:

:oops:

Moje niedopatrzenie wynikało z tego, że nie ładował mi się skrin.

Jednak teraz wszystko jest ok i jak mówi Zenek Rolnik -

twój transfer jest jak najbardziej adekwatny do twego typu łącza :slight_smile:

Złączono Posta : 15.03.2006 (Sro) 21:39

juveziom0 - rada:

jeśli chcesz ściągać jakiś plik z maksymalną prędkością - wyłacz ściąganie innych plików :wink:

Moja będzie podobna, jezeli ściagąsz dany plik, to ściagaj go tylko i wysyłaj go tylko. Przeciez seedowanie innych pozycji nie wpływa na powiększenie transferu. No chyba ze ściagasz ze stron torrent gdzie jest Ratio :x

Ale chciałbym aby tak nie było…