Bitcommet

Mam pytanie związanie z tym programem. Otóż interesuje mnie czy jesli sciagam jakis plik wideo, to czy przed sciagnieciem da sie sprawdzic np czy ma dobra jakosc(chodzi mi dokładnie o otworzenie kawałka filmu). Troche to zawiłe, ale chyba da sie zrozumiec. Prosze o pomoc

Zazwyczaj gdy otwierasz plik torrenta są tam jeszcze jakies inne pliki. Powinien się znajdować, ale nie musi tam plik o nazwie “sample”. Jest to wycinek filmu służący do sprawdzenia jakości pliku wideo. Zassaj tylko tylko ten plik i zobaczysz wtedy jaka jest jakość tego pliku wideo.

Tak mozna ale zazwyczaj pliki nie są podzielone na częsci (.part) tylko całe pliki video.

Ale jezeli są na częsci to mozesz odtworzyć jedną taką częsc programem:

http://www.videolan.org/vlc/

Ale ogólnie wersja jakość filmu itp są napisane w tych znaczkach po nazwie :wink:

Uprzedzając pytanie jak je rozczytać- google pomogą ;]

Avipreview-- tym mozesz podejrzec sciagany plik video

Witam

A jakiej wesji BitCometa kolega używa? W wersjach 0.60 , 0.61 jest opcja preview (taki przycisk obok skasuj jakby kto niezauważył :mrgreen: ).

A do wszystkich tu - nic się nie zobaczy jeżeli nie ściągnie się początkowej części filmu. Większość programów potrafi tylko wygenerować brakujący plik indeksu zawarty zazwyczaj na końcu lub początku filmu.

Oczywiście zawsze można pobawić się VirtualDub’em, NunDub’em, ale jak to nie wiem :stuck_out_tongue: .