BitDefender 2011 z DP odcina internet

Witam.Gdy włączę zaporę w BitDefenderze 2011 z DP, to wtedy tracę dostęp do internetu, przy wyłączonej zaporze działa O.K.System operacyjny to Vista.Próbowałem ustawić firewall tak , aby pytał się o każde połączenie, usunąłem wszystkie reguły , ale to nic nie pomogło, mimo zielonych znaczków przy programach(czyli mają zezwolenie) dalej nie ma dostępu do internetu.W zasadzie dopóki nie określę typu sieci to ten dostęp jest ,jak tylko wybiorę rodzaj sieci (Biuro/Dom lub miejsce Publiczne) internet rozłącza się. Może ktoś potrafi mi pomóc i podpowie jak zmusić zaporę do poprawnej pracy.

Pozdrawiam

Wojtek

Najprościej i najlepiej będzie jak wywalisz w diabły tą zaporę BitDefendera i zostawisz to, co masz wbudowane w system. Działa, jest skuteczne i dla 99% użytkowników wystarczające a przy tym nie sprawia żadnych dziwnych problemów z obsługą i “odcinaniem internetu”.

P.S. To było serio, traktuj to jako poważną odpowiedź a nie wymądrzanie się i nabijanie postów.

Witam.Dzięki za odpowiedź ,odinstalowałem całkowicie BitDefendera , wróciłem do Nortona IS 2011 ,i tak już chyba zostanie :).

Pozdrawiam

Wojtek