BitDefender 8 Free Edition vs. Avast

(Wigrus1) #1

Mam pytanie. Zostać przy avascie czy przesiąść się na BitDefender?

(boczi) #2

Zostań przy Avast.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 ... #komentarz

(El Presidento) #3

Zdecydowanie polece BitDefendera znacznie duzo bardziej skuteczny , dobry silnik. Ogolnie bardzo dobry program antywirusowy :slight_smile:

(Wigrus1) #4

Rozumiem właśnie to przed chwilą przeczytałem.

Dzięki za info :slight_smile:

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 14:44

tylko chodzi mi o wersje free

(El Presidento) #5

Acha chyba ze tak :shock:

(Wigrus1) #6

:lol:

Odpowiedz dostałem, więc można zamknąć :slight_smile:

(Stefe) #7

od avasta wiecej wirusow wykrywa antivir pe i avg free... sprawdzilem ostatnio na sobie jak mialem mala wojne z wirusami... bitdefendera free tez uzywam, ale klopot wlasnie w tym, ze nie sprawdza w tle co sie dzieje... uzywam go jako dodatkowego softu i co jakis czas poprostu skanuje dyski... tez wykrywa sporo syfu na pewno wiecej niz avast.

(Wigrus1) #8

No to się pobawie nimi po formacie 8)

(Czornyaa) #9

co tu wogle porownywac BitDefender lepszy pod kazdym wzgledem

wykrywalnosci, obciazenia i heurystyki

do tego BitDefender jest najbardziej dokladny z antywirow

najwiecej obiektow skanuje w tym samym pliku

wiec skan jest dokladny bardzo

o klase wyzszy produkt niz avast!

(boczi) #10

Tyle że brak skanera rezydentnego powoduje, że od razu odpada działać samemu :roll:

Mówimy o bezpłatnej wersji.

(aju) #11

ale mówimy tutaj o wersjach darmowych tych programów

w takim przypadku do stałej ochrony komputera tylko avast.

Bitdefender nie ma modułu rezydentnego więc się wogóle nie sprawdzi jako antyvir na stałe.

(Stefe) #12

racja jest jak :dupa: ... kazdy ma swoja... i radze przetestowac te, ktore wymienilem, mniej zamulaja kompa podczas skanu systemu i wykrywaja wiecej syfu...

(Wigrus1) #13

i też tak zrobie jak mówisz :slight_smile:

Chyba niektórzy mają jakieś problemy ze zrozumieniem tekstu.

Pozdrawiam :slight_smile:

(aju) #14

stefe

mi chodzi o co innego.

Mianowicie może bitdefender jest dobrym programem ale tylko na przeskanowanie systemu raz na 1/2 tygodnie. Nie mając innego antyvira z ochroną rezydentną w tle przez ten okres może nam wpaść jakiś szkodnik do systemu i wtedy nawet juz bitdefender nie będzie sie chciał uruchomić ani wyczyścić, nie móiąc iz wogóle nie musi sie już komputer właczyć ;] (pozostaje tylko format)

Każdy kto ma choć trochę wiedzy powie Ci iż antyvir z monitorem rezydentnym (jak np. antyvir avast z bezpłatnych) jest dużo lepszy od tego bez takiego modułu (vide bitdefender)

(Stefe) #15

aju

umiesz czytac?