BitDefender 8 Free Edition vs. Avast

Mam pytanie. Zostać przy avascie czy przesiąść się na BitDefender?

Zostań przy Avast.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

Zdecydowanie polece BitDefendera znacznie duzo bardziej skuteczny , dobry silnik. Ogolnie bardzo dobry program antywirusowy :slight_smile:

Rozumiem właśnie to przed chwilą przeczytałem.

Dzięki za info :slight_smile:

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 14:44

tylko chodzi mi o wersje free

Acha chyba ze tak :shock:

:lol:

Odpowiedz dostałem, więc można zamknąć :slight_smile:

od avasta wiecej wirusow wykrywa antivir pe i avg free… sprawdzilem ostatnio na sobie jak mialem mala wojne z wirusami… bitdefendera free tez uzywam, ale klopot wlasnie w tym, ze nie sprawdza w tle co sie dzieje… uzywam go jako dodatkowego softu i co jakis czas poprostu skanuje dyski… tez wykrywa sporo syfu na pewno wiecej niz avast.

No to się pobawie nimi po formacie 8)

co tu wogle porownywac BitDefender lepszy pod kazdym wzgledem

wykrywalnosci, obciazenia i heurystyki

do tego BitDefender jest najbardziej dokladny z antywirow

najwiecej obiektow skanuje w tym samym pliku

wiec skan jest dokladny bardzo

o klase wyzszy produkt niz avast!

Tyle że brak skanera rezydentnego powoduje, że od razu odpada działać samemu :roll:

Mówimy o bezpłatnej wersji.

ale mówimy tutaj o wersjach darmowych tych programów

w takim przypadku do stałej ochrony komputera tylko avast.

Bitdefender nie ma modułu rezydentnego więc się wogóle nie sprawdzi jako antyvir na stałe.

racja jest jak :dupa: … kazdy ma swoja… i radze przetestowac te, ktore wymienilem, mniej zamulaja kompa podczas skanu systemu i wykrywaja wiecej syfu…

i też tak zrobie jak mówisz :slight_smile:

Chyba niektórzy mają jakieś problemy ze zrozumieniem tekstu.

Pozdrawiam :slight_smile:

stefe

mi chodzi o co innego.

Mianowicie może bitdefender jest dobrym programem ale tylko na przeskanowanie systemu raz na 1/2 tygodnie. Nie mając innego antyvira z ochroną rezydentną w tle przez ten okres może nam wpaść jakiś szkodnik do systemu i wtedy nawet juz bitdefender nie będzie sie chciał uruchomić ani wyczyścić, nie móiąc iz wogóle nie musi sie już komputer właczyć ;] (pozostaje tylko format)

Każdy kto ma choć trochę wiedzy powie Ci iż antyvir z monitorem rezydentnym (jak np. antyvir avast z bezpłatnych) jest dużo lepszy od tego bez takiego modułu (vide bitdefender)

aju

umiesz czytac?