BitDefender aktualizacja

witam!

chciałem zapytać posiadaczy BitDefendera 8 jak przebiega u was aktualizacja… zaintalowałem triala tego antywira i przyznaję, że można mu powierzyć opiekę nad systemem, ale mam problem z update :frowning:

otóż żeby BD się zaktualizował muszę kilkakrotnie klikać Sprawdź w zakładce Aktualizacja :frowning: przeważnie po chwili szukania pojawia się komunikat o błędzie w połączeniu i prośba żebym sprawdził swoje połączenie :expressionless:

jeżeli uda mu się wyszukać jakieś uaktualnienia to zdarza się, że pobierze np. ze 150KB 100KB i stoi… po chwili albo wyskoczy błąd w połączeniu albo sam klikam zatrzymanie aktualizacji i ponownie Szukaj :expressionless: wtedy po kolejnych perypetiach znajduje te 50KB i je instaluje :expressionless:

mam nadzieję, że wyraziłem się jasno i że ktoś pomoże…

nic tylko masz namieszane w systemie i tyle na nowym powinno byc wszystko oki

:smiley: :smiley:

Kamcia nie tylko on ma problremy tego typu z tym antywirem, naprtawde go polubiłem ale miałem zbyt duce problemy wlasnie z aktualizacja i wrociłem na avasta. AA dlatego ze wpuscił mi sasera go wykasowalem i zostaje przy avascie.

:expressionless: o to może ja wrócę do NODa… :smiley: :smiley: :smiley:

Ja się na NODA przerzuciłem, właśnie z BitDefendera a wcześniej z Avasta!.. :slight_smile:

i rzeby mnie to pomogło to by było super :lol: