BitDefender IS 10 build 247, Norton 360,KIS 6.0-który wybrać

witam mam kilka pytań, oto one:

1 na ile dni jest BitDefender 10 z tąd: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1376&t=86 , czy jest po polsku i czy jest dobry?

2 Norton 360 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2097&t=86

pytania jak wyżej.

3 Kaspersky Internet Security stąd: http://www.download.net.pl/1020/Kaspers … -Security/

pyt jak wyżej.


który z nich wybrać obok KIS?

dodam że testowałem już KISa ale w starszej wersji, da się przetestować i tą? (chodzi o to żeby się dało używać normalnie przez 30dni)

każdy program jest w wersji testowej ,czyli 30dni,osobiście najbardziej polecam Kaspersky Internet Security 6.0 ,sam go używam już ponad rok i uważam że to najlepszy antywirus.POLECAM! !!

Ja też popieram KAspersky .

BitDefender jest bardzo lekki ale słaby,miałem go w wersji 8 i 9 i nie polecam.Ma wielką baze ale wyniki kiepskie.Nawet to co wykryje niezawsze potrafi usunąć.Tylko na słabe kompy, zawsze lepsze to niż nic.

wspomniałem że KIS już używałem i nie wiem czy będe mógł ponownie testować (teraz jest nowsza wersja) bez przeczyszczenia rejestru z plików kaspra…

a Norton 360?

na ile dni?

Norton jest pewnie po angielsku i kiedyś byłtylko na 14 dni.A może KAV+kerio ,dobrze działa .

A ja polecam:

Gdata Internet Security 2007

A ja nie bo wykrywa fałszyfe alarmy

miałem, aktualizacji nie ściągał, neta zamulił…

Polecam kis 6.0 :slight_smile:

Gdata Internet Security 2007 tez mi zamulał neta !!

KIS -> nie zamula neta, leciutki, dobrze broni kompa (cały czas użytkownaia 0 syfu) :slight_smile:

BitDefender - średni pakiet , odradzam.Notron 360 - trial bodaj na 15 dni , również odradzam (podobno wreszcie ta wersja nie zamula mocno PC) , Kaspersky IS - polecam jeśli masz minimum 512 ram i niezłego proca.

Norton 360 świetny program nie zamula kompa i dobra wykrywalność wirów. KASPERSKY jest dobry ale hmmm wkurzający i czasami ścieme pociska użytkownikowi. A co do bitdefendera dobry sofcik ale nie rowna sie Nortonowi. Najbardziej polecam ci Norton AntiVirus 2007, gdyż nie muli kompa a dla normalnego usera wystarczy antispyware i antivir co?? Przetestuj go a jak bedziesz zadowlonony to kup Go sobie bo warto sam korzystam od 3 miechów i nie wiem co to wirus

A , że tak się spytam - co by mi bardziej muliło na kompie o takim kalibrze (1.2ghz , 256 RAM) KIS (KAV) czy Norton 360?

oby dwa by tak samo łaziły bo maja podobne wymagania ale bardziej Norton 360. Wszystkie programy symanteca powinno sie instalować mając przynajmniej 512 ramu a to teraz stanadart

Polecam ale KIS 5 a ni 6

norton, bierz KIS

15:26

5 więcej ciągnie zasobów niż 6 :wink:

Ja osobiście polecam Nortona gdyż jest liderem w wykrywaniu wirusów oczywiście wersja 2007. Dzisiaj sobie zainsatlwałem gothica 3 i bez problemy z Nortonem w gre grałem i chyba wszsytko jasne a ramu mam 512