BitDefender IS 2012 ustawienia

Witam. Czy da się ustawić antywirusa aby nie usuwał od razu podejrzanego pliku? W tej chwili jak coś wykryje to po prostu usuwa nie dając żadnej możliwości wyboru czy chce go przepuścić czy może poddać kwarantannie albo usunąć. :evil:

masz to przecież w helpie, wystarczy przeczytać.

PPM na ikonkę od bitdefendera i wybierasz pokaż. Dalej Antywirus>>Ochrona i obok suwaka poziomu antywirusa możesz wybrać ustawienia niestandardowe.

Na ich końcu jest możliwość wybrania działania które są podejmowane przez BDIS. Wybierz przenieś plik do kwarantanny i pliki nie będą usuwane z komputera. Pliki z kwarantanny jeżeli nie zostaną wyleczone usuwane są po 30 dniach, ale to też można zmienić. Poczytaj Help.

No dobra przeniosło mi plik do kwarantanny. Jak go z niej wydostać? Wiem jest opcja “przywróć” tylko co z tego jak po chwili znowu wpakuje ten plik do kwarantanny i tak w kółko. A w kwarantannie nie da się go dodać do wykluczeń.

Masz jeszcze coś takiego jak wyjątki. Włącz i wypróbuj.

Mam włączone. Pytanie jak dodać jakiś plik do wyjątków gdy mi go cały czas pakuje do kwarantanny. Przywrócę i po sekundzie znów tam jest. A z kwarantanny nie można dodawać wyjątków.