Bitdefender - komuniakt przy starcie Systemu (WIN8)

Witam

Zainstalowałem antywirusa bitdefender internet security 2013 na moim Win8, po instalacji komputer się zrestartował i na czarnym tle widnieje napis ‘‘the antivirus solution installed on your system is cleaning your computer’’ . Od oko 40min bez zmian próbowałem restart i tryb awaryjny ale w Win8 tryb awaryjny uruchamia automatyczna naprawę… czy ktoś mi poradzi co robić ?? Czy czekać az ten komunikat zniknie ale ile to może trwac ??

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ i opcji Użyj pełnego edytora, który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta, dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.

Hej,

Najprawdopodobniej w czasie instalacji zaznaczyłeś, by program sprawdził dyski w czasie pierwszego po instalacji ponownego uruchomienia systemu. Takie skanowanie może sporo czasu trwać, w zależności od tego, jak wiele danych masz na partycjach dysku twardego. Myślę, że może to trwać nawet 2 - 3 godziny.

Pozdrawiam,

Dimatheus

dysk 1tb a zapełnione ok 50% trwa to już ok 4h i bez zadnych zmian ile czasu maksymalnie czekac na jakiś ruch ??

Hej,

Dysk cały czas pracuje? Widać to po diodzie działania dysku? Jeśli tak, nadal bym czekał. Czy dodatkowo pojawia się jakiś komunikat na ekranie w czasie tego skanowania? Jakiś postęp procentowy?

Pozdrawiam,

Dimatheus

padł system, widocznie podczas reinstalacji Antywirusa usunięto jakiś plik systemowy i nie chciał ruszyć już.

Hej,

Zostaje więc próba uruchomienia systemu w trybie awaryjnym bądź sprawdzenie integralności pilików systemowych poleceniem sfc /scannow.

Pozdrawiam,

Dimatheus