Bitdefender + opera = bledy w odbiorze poczty

Mam zainstalowanego BitDefendera oraz Opere, w ktorej mam skonfgurowane konta pocztowe. Problem jest taki : wywala mi komunikaty typu :

“Serwer POP3 nie jest dostępny. Może to być spowodowane problemami z siecią. [Odpowiedź serwera:-ERR unimplemented]”. (ew. bez tego co jest w [])

Wysylalem sobie na probe maile i poczta dochodzila ale komunikaty wyskakuja nadal:/ Wkurajace to jest bo mam ustawiony dosyc maly czas sprawdzania wiadomosci. Ktos sie spotkal a czyms takim? Antywir skanuje poczte wiec mysle ze wina lezy po jego stronie. Tylko gdzie dokladnie…

u mnie wyskakiwały takie komunikaty jak w operze miałem źle wpisane adresy serwerów, np. poczta.interia.pl (właściwy); lub co także mi się zdażyło wpisałem w operze niewłaściwe hasło do konta! sprawdź czy poprawnie wpisałeś adresy serwerów i czy poprawne są hasła; bądź hasło!!

pozdrawiam…

Powitać ja tez uzywam do odbioru poczty Opery,tekst “serwes pop 3 nie jest dostępny” będzie ci często wyskakiwał w tedy gdy komputer nie moze połączyć się z serwerem ja to często mam bo mam Radiówkę :lol: ,więc tym się nie przejmój .

To jest normalne jesli masz krotki czas do wyslania wiadomosci;

mozesz wylacz. na ten czas antywira troszke przyspieszy bo niebedzie skanowal ci poczty ,[mniej komunikatow takich otrzymasz] ,ale sadze ze niema co sie przejmowac i tak wiadomosci dochodza jak mowisz

a wina raczej jest po twojej stronie zwieksz czas wysylania poczty zeby zdazyc sie polaczyc z serwerem poczty wychodzacej :wink:

No tak tylko ze jak mialem zainstalowanego NODa32 to taki bledow nie bylo. Ze poczta dochodzi to chwala Bogu ale te komunikaty mnie denerwuja. Zwiekszylem teraz czas sprawdzania wiadomosci ale poprawy nie widze:/

ja tez mam noda i jest spox ;musisz zmienic antywira jak cos daj na email pomoge wybrac napisz; ja tylko uwazam Noda32 i uzywam go ,Kaspersky ewent. Duba 6 japon. i Dr.Web ,ale ostatnio cos nieprzeszedl testow wiec go sobie odpuszczam moze ;antywir Personal 6, z darmowych

:wink: tylko te sa godne polecania

programiki

ciekawe czy kolega harnas coś z tego zrozumiał !!