Bitwa o Śródziemie 2 - punkty dowodzenia

Mam takie pytanie, mam gre Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, ale czasami lubie mieć więcej żołnierzy niż można mieć :rotfl: często mnie denerwuje takie coś:

89467yttttttttt.JPG

Na screenie widać właśnie ten komunikat “Za mało punktów dowodzenia”, i tu rodzi sie moje pytanie: Jak zwiększyć ich ilość?

W konkretnej misji zwiększasz punkty dowodzenia budując kolejne budowle które dostarczają zasoby oraz oczywiście nowe zamki-twierdze

Ewentualnie mniej elegancko jak skorzystasz z cheatów

A jakie to konkretnie budynki? Mam fortece wybudować czy te domki które mi surowce dodają?

No właśnie jak to je nazywasz “domki” Lecz pamiętaj że każda misja ma swoje maximum. I wybierając kolejna misję masz napisane ile punktów dowodzenia dojdzie ci po wygraniu tejże

Czyli działa to tak jak podejrzewałem, właśnie budowałem te domki i nic, dzięki za pomoc :slight_smile:

Budowanie budynków generujących zaopatrzenie zwiększa punkty dowodzenia. Ale zawsze jest pewien maks i więcej od niego nie da się mieć.

Na tym screenie masz więcej wykorzystane pkt dowodzenia, bo miałaś jakąś armie, ale był skrypt który dawał ci dodatkowe posiłki.

Tak wiem wybudowałem kilka galeonów (czy jak to sie tam zwie) więcej niż mi kazali, a potem posiłki przyszły 8)