Bitwa o Śródziemie 2 - punkty dowodzenia

(Ford Fokus) #1

Mam takie pytanie, mam gre Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, ale czasami lubie mieć więcej żołnierzy niż można mieć :rotfl: często mnie denerwuje takie coś:

89467yttttttttt.JPG

Na screenie widać właśnie ten komunikat "Za mało punktów dowodzenia", i tu rodzi sie moje pytanie: Jak zwiększyć ich ilość?

(Marcus35) #2

W konkretnej misji zwiększasz punkty dowodzenia budując kolejne budowle które dostarczają zasoby oraz oczywiście nowe zamki-twierdze

Ewentualnie mniej elegancko jak skorzystasz z cheatów

(Ford Fokus) #3

A jakie to konkretnie budynki? Mam fortece wybudować czy te domki które mi surowce dodają?

(Marcus35) #4

No właśnie jak to je nazywasz "domki" Lecz pamiętaj że każda misja ma swoje maximum. I wybierając kolejna misję masz napisane ile punktów dowodzenia dojdzie ci po wygraniu tejże

(Ford Fokus) #5

Czyli działa to tak jak podejrzewałem, właśnie budowałem te domki i nic, dzięki za pomoc :slight_smile:

(Moszeusz) #6

Budowanie budynków generujących zaopatrzenie zwiększa punkty dowodzenia. Ale zawsze jest pewien maks i więcej od niego nie da się mieć.

Na tym screenie masz więcej wykorzystane pkt dowodzenia, bo miałaś jakąś armie, ale był skrypt który dawał ci dodatkowe posiłki.

(Ford Fokus) #7

Tak wiem wybudowałem kilka galeonów (czy jak to sie tam zwie) więcej niż mi kazali, a potem posiłki przyszły 8)