Black Friday 2021

Co wy na to aby stworzyć kolektywny wątek, gdzieby wstawiać jakieś ciekawe oferty w związku z nadchodzącym dniem? Post zrobiłem w trybie wiki, żeby można go było edytować

X-kom info

Czas trwania 22-26.11 (od północy przez apkę, od 4:00 przez stronę)

22.11
23.11
24.11
25.11
26.11

Morele info

Czas trwania 22-26.11

22.11
23.11
24.11
25.11
26.11
SENSE7 Netrunner czarny - Fotel - Morele.net za 299zł

Komputronik info

Czas trwania 19-29.11

Naklejenie folii ochronnej -50% (do 29.11)
19.11
21.11
22.11
23.11
24.11
25.11
26.11
27.11
28.11
29.11

RTVEuroAGD info

Czas trwania ??

MediaMarkt info info2

Czas trwania 19-21.11

Ikea Green Friday info

Czas trwania od 22.11

Ciekawa prozycja jeżeli chce ktoś na szybko pozbyć się mebli ikeii a nie chce się bawić w sprzedaż. Oddajecie używane meble i dostajecie kredyt w wysokości jak poniżej, a inni mogą to kupić taniej w Circular Hubie, gdzie przy okazji dbacie o środowisko.

  • 50% wartości oryginalnej ceny za produkty, które wyglądają „jak nowe”,
  • 30% wartości oryginalnej ceny za produkty, które noszą widoczne ślady użytkowania.

HM info

Czas trwania od 21.11

21.11 25% rabatu Bielizna, piżamy, skarpety i rajstopy / Darmowa dostawa i zwroty

Amazon info

Czas trwania 19-29.11

1 polubienie

Dajcie znać czy ktoś będzie chętny

Dajcie znać czy zachowacie zdrowy rozsądek.

Ja już od dawna wyleczyłem się z Black Friday. Teraz konkurencja jest tak duża że ciekawe promocje można znaleźć nawet w środku roku. We wrześniu mój kolega „upolował” TV przeceniony z 5000 zł na 3800 zł. Tak więc ten tego…

Czyli coś czuje, że nikt się nie podłączy.

Jasne można upolować promocje w dowolnym momencie, ale też się trafiają dobre w BF. Czy to sklepy z odzieżą elektroniką czy inne. Np. Amazon sprzedaje echo czy kindle taniej (co robi regularnie ale w okienkach albo prime day albo black friday)

Jeżeli chodzi o moje zdanie nt BF, to oczywiście trafiają się dobre promocje. Jak nie ma BF to tak samo trafiają się dobre promocje.

Warto sprawdzić historię cen przed zakupem (np na ceneo) albo na https://keepa.com/ jeżeli kupujemy na Amazon, bo może się okazać że cena chwilowo wzrosła, żeby spaść na BF a potem będzie jeszcze niższa.

Bywa też tak - dla przykładu kupiłem kiedyś kabel magnetyczny 1.5m. Teraz chciałem dokupić drugi, patrzę promocja na BF. 1m w cenie wyższej niż to 1.5m.

Widzę jednak, że jest sporo sprzętu, na którym można zaoszczędzić kilka stówek

Co do minusów, te najlepsze promocje dotyczą limitowanej ilości i schodzą błyskawicznie.

Dla elektroniki można sprawdzić przez cenowarka.pl po wpisaniu produktu i kliknięcie na historię cen jakbyco

Spamerzy nie mają uprawnień do postów wikia, poza tym on ma ciągle powiadomienie o każdej obcej edycji jakby to zrobił ktoś z przymrożonym kontem na poziomie zaufania „2” (spamer po rejestracji ma 0 lub 1).

W zeszłym roku kupiłem w X-kom przenośny dysk HDD 2TB za naprawdę grosze. Może w tym roku coś wyhaczę. Poluję na tani SSD SATA 1TB . Nie liczę na MX500 w nie wiadomo jakiej cenie, ale cokolwiek co nie jest paździerzem. Muszę tego HDDka w laptopie wymienić, bo mnie mierzi. System na NVMe, ale wiele danych i gier na HDD, a zamula to trochu.

Zerknij na WD 1TB M.2 PCIe NVMe Blue SN550, mam go od niedawna, ale na razie jestem zadowolony. Mam go w wersji „lepszej”, bo WD też coś zamieszało ze specyfikacją i w tej samej nazwie dawali gorsze kości. Teraz nie pamiętam dokładnie, ale można to rozpoznać po firmware.

Potrzebuję dysku 2,5 cala. Minimum 1TB, ale jak się trafi dobra cena na 2TB to też przytulę. Żona zawaliła już swojego HDD rysunkami i materiałami. Najważniejsze materiały pójdą na SSD, a archiwa na HDD, który wsadzę do jakiejś obudowy.

Oh, to takie dobro-programowe :wink:

Pokaże Ci inną sztuczkę. Tego samego dnia, produkt sprzedawali w dwóch różnych cenach i cene pierwotna przed bf nie była 499 tylko ~430zł teraz jest przejście na ceny przedświąteczne.




Czyli jak użyć bf do płynnego podniesienia cen :smiley: