Black Screen podczas uruchamiania

Witam

Znajomy dał mi nietypowy do naprawy problem. Wszystko zaczęło się dziś rano. Asus F5RL podczas uruchamiania, resetuje się w momencie kiedy powinno się pojawić logo windows. Podczas próby uruchomienia sys. awaryjnego to samo. Próbowałem włożyć płytkę z win xp, ale po pojawieniu się komunikatu "Kreator rozpakowuje pliki " (standardowy tekst przed formatem) znowu reset. Podłączyłem sam dysk do kompa stacjonarnego, ale dokładnie w tym samym momencie reset. To już wskazuje że dysk padł, ale, czy jeśli spalił by się dysk, to pojawilo by się cokolwiek, czyli np: logo Asusa?

Bo jeśli to nie jest spalenie się dysku, to była by szansa na odzyskanie danych, a głównie mi na tym zależy.

Spróbuje jeszcze uruchomić swój komputer na moim dysku i podłączyć ten z laptopa jako slave, może uda mi się jakieś partycje z lapka.

Boję się tylko czy podpinając taki spalony dysk, nie uszkodzę swojego kompa?

Pozdrawiam

Łukasz

Nic nie uszkodzisz spokojnie. Dysk nie jest spalony jak już ma uszkodzone sektory i przez to resetuje się komputer. Podłącz do stacjonarki jako drugi dysk z niego czasami nie bootuj i tak będzie Blue screen. Wg mnie tam jest dysk SATA więc nie ma mowy o żadnych slave/master. Jak już odpalisz kompa daj screena z HDTune z zakłładki Health (screen tego dysku)

http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_550_trial.exe

Spróbuj przeskanować sobie MHDD znajdziesz go na płytce Hiten`s którą zabotujesz jak windowsa. Jak nie jest tak źle bardzo to może uda ci sie go naprawić ale na ile pomoże ? nie wiadomo:)