Black Shot nie można uruchomić

Proszę o pomoc nie mogę otworzyć gry Black Shot.Klikam na ikonę i wyskakuje mi okienko z napisem że tych plików nie można otworzyć i że ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików.Proszę o pomoc

“ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików”

to może wyłącz zaporę systemową i antywira i wtedy spróbuj

Próbowałem ale bez zmian dalej nie mogę uruchomić.Dzięki za próbę pomocy

A jak wyłączyłeśantywira???

Spróbuj tak start :arrow: uruchom :arrow: wpisujesz msconfig :arrow: zakładka uruchamianie i wyłącz antywira (trzeba zrestartować) później jak gra Ci się znudzi to nie zapomnij go włączyć :wink:

Przykro mi ale zrobiłem jak pisałeś i dalej to samo czyli kicha :frowning:

może dodaj wyjątek do zapory systemowej i uruchamiaj jako admin (prawy przycisk myszy :arrow: uruchom jako administrator)

Jak to zrobić dokładnie krok po kroku :roll:

Dodane 27.10.2010 (Śr) 21:38

W zaporze systemowej nie mogę wejść w ustawienia zaawansowane bo wyskakuje taki sam napis - " ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików"

A może opcje internetowe -> zabezpieczenia i tam pozmieniaj poziomy na mniejsze, oraz odznacz tryb chroniony. Możliwe że to coś zmieni.

Robiłem ale też bez efektu :frowning:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Przeskanuj może jakieś wirusy…

Malwarebytes Anti-Malware mam zainstalowany na stałe.Przeskanowałem i nie ma żadnego wirusa czyli dalej jesteśmy w punkcie wyjścia :frowning:

Może zreinstaluj BS. A skanowałeś pełnym czy szybkim?

Dodane 28.10.2010 (Cz) 22:49

ALBO CZYTAJ TO (może pomoże :wink: ) http://windows7forums.com/pl/windows-vi … rciem.html

Skanowałem pełnym .Jak zreinstalować BS :slight_smile:

Najpierw przeczytaj to co Ci dałem w linku

Robiłem jak w linku ale to jest tak przetłumaczone że pożal się boże i nic dalej kicha :frowning: BS przeinstalowałem kilka razy i też nic.Ale zauważyłem że jeśli zainstaluję nowy program obojętnie jaki to klikając lewym przyciskiem myszy wyskakuje:tych plików nie można otworzyć i że ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików czyli tak samo jak przy BS.Mogę je tylko otworzyć klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając uruchom jako administrator