Blackberry 8120

Sprzedam BB 8120 stan wizualny jest dobry+, minimalne ryski, ale technicznie ostatnio zauważyłem że głośnik ten od rozmów jest dźwięk w nim taki bardziej metaliczny(w cichym pomieszczeniu da się rozmawiać, ktoś o lepszym słuchu niż ja może komuś to nie przeszkadzać bo dźwięk jest głośny) i nie działa lewy przycisk po boku. Na e-mail mogę wysłać fotki. BB jest koloru szarego bez brandingu na obudowie. Trackball działa bardzo ładnie nie zawiesza się. Stan oceniam na 4 ( z powodu tego głośniczka i tego guziczka po boku)Dorzucam kabel USB, Oryginalny pokrowiec blackberry (BB przechodzi w stan uśpienia po włożeniu do niego terminala), Karte MicroSD 1 GB, dorzucę starą obudowę z klawiaturą niebieską. Ogólnie perełka jest zadbana, był to mój pierwszy terminal BB.Napewno jeszcze komuś długo posłuży, bateria trzyma w zależności od użytkowania 3-4 dni. Cena to 190 zł z przesyłką ale możemy się jeszcze dogadać. Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania to można na PW lub e-mial szczepaniak1990@windowslive.com