Blacksite błąd od pliku karty graficznej


(Dominikboruc) #1

Witam, zakupiłem dzisiaj grę "Blacksite" zainstalowałem i chciałem zagrać włączyłem pokazał się czarny ekran i po około 30 sek pojawił się niebieski ekran z błędem że nie może uruchomić gry i pokazał że może być to winna tego pliku "ati2dvag" jest to plik od sterowników karty graficznej. Sprawdziłem również jak spełnia się mój sprzęt na stronie http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/ pokazało że na minimalnych będzie chodzić więc nie wiem co mogę zrobić aby gra zaczęła działać.

Mój sprzęt:

Procesor: AMD Athlon X2 64 2,61Ghz

Ram: DDR2 2GB 800MHz CL5

Karta graficzna: ATI Radeon HD 2400


#2

Dominikv100 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Dominikboruc) #3

Areh , ok zmienione. Proszę o pomoc.


(michalj82) #4

Częsty błąd tej gry. Została ona wydana bez dokładnego przetestowania. Niektórzy szczęśliwcy mogą u siebie odpalić tą grę.


(Dominikboruc) #5

michalj82 , została może wydana jakaś łatka albo coś żeby można było grać w nią ?


(michalj82) #6

Też szukałem patcha do tej gry, ale nic nie znalazłem i dałem sobie spokój. Jeżeli masz możliwość to pożycz od kogoś GeForce'a i spróbuj odpalić tą grę na nim, może to wina karty, bo ja też próbowałem uruchomić na Radeonie.

Na forum CD-action znalazłem post, że komuś pomogło zainstalowanie sterowników Catalyst w wersji 8.9.


(system) #7

U mnie na GeForce GTS 250 hula ładnie :wink:

PS. Też z Biedronki? :smiley:


(Dominikboruc) #8

marsellus wallace , tak

michalj82 , no nie mam od kogo pożyczyć GeForce :frowning:


(michalj82) #9

To spróbuj odinstalować sterowniki które masz według tej instrukcji http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=2889 i zainstalować wersje 8.9 stąd http://www.sapphiretech.com/presentation/downloads/download_index_01.aspx?psn=0006 tylko z listy musisz wybrać posiadany system operacyjny.


(Dominikboruc) #10

michalj82 , :o dzięki działa :slight_smile: A jeszcze mam pytanko nie do gry a o kartę graficzną którą chciał bym zakupić po nowym roku http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i ... 56bit.aspx co sądzicie ?


(michalj82) #11

Podaj jaki masz config i jaki zasilacz.

Wracając do tych sterowników Catalyst 8.9 to niektóre gry mogą nie działać poprawnie.


(Dominikboruc) #12

michalj82 , jaki config ? A zasilacz to "Mode-COM Fell-350W"


(michalj82) #13

Config to konfiguracja komputera a co do tego zasilacza to bym go zmienił bo nie tylko nie uciągnąłby tej karty graficznej ale też któregoś pięknego dnia może ci spalić podzespoły w komputerze.


(Dominikboruc) #14

michalj82 , na zasilaczem się zastanawiam żeby wymienić bo dosyć głośny i to denerwuje trochę. A jeśli dobrze zrozumiem do confingu to:

Procesor: AMD Athlon X2 64 2,61Ghz

RAM: DDR2 2GB 800MHz

Karta Graficzna: ATI Radeon HD 2400 XT