Błąd 0x0 - nie uruchamia windowsa - wczytuje tylko pulpit

Witam,
mam problem po ponownym uruchomieniu kompitera.
wszystko idzie ładnie do momentu wczytania pulpitu. logownie odbywa sie prawidłowo natomiast wyskakuje mi panel paska menu i czarny ekran bez zawartosci.
Po najechaniu na pasek zadań kursor zmienia sie w busole i tak jakby byłzawieszony, nei da sie nic kliknac, nie da se wejść w ustawienia pulpitu ani menadżera zadań odpalić.
wykonałem już różne rzeczy tj. uruchomienie w systemie awaryjnym z siecią i bez sieci. uruchomienie z naprawą systemu i wszędzie jest to samo. . . ciągle zawieszony

jedyne miejsce w którym jestem w stanie coś zrobi to wiersz poleceń w odzyskiwaniy systemu. niestety nie posiadam punkty przywracania systemu więc cieżko mi wrócć do wcześniejszej działającej opcji systemu.

przy wierszu poleceń próbowałem chkdsk oraz sfc natomiast nie wykryto błędu a system dalej wisi…

czy jest jakis sposób na naprawienie tego systemu ? czy pozostaje tylko reinstalacja ? ;/

w jaki sposó z wiersza poleceń można wejsć w ustawienia autostartu lub odinstalowania programów ? być możę tam się coś w tle zainstalowała ;/

Raczej nie systemu.
Weź live CD i zrób hdTune dysku, takie akcje mogą świadczyć, że biedak pada. A jak pada, to reinstalacja i naprawa nic nie da już, tylko ratować dane trzeba.

taki live cd jest gdzies ogólnie dostępny ?

Nie zgadzam się z tym że problemem jest dysk.

  1. komputer uruchamia się normalnie do momentu logowania
  2. uruchomienie systemu w trybie awaryjnym powoduje to samo . … brak jakiejkolwiek reakcji
  3. przeskanowałem dysk hdtune na innym sprzęcie i nie wykrył żadnych błędów

to co mogę zrobić to otworzyć wiersz poleceń natomiast nie mam pojęcia w jaki sposób z tego tryby naprawić system w tym autostart
Wydaje mi się ze tam się coś zalęgło . . .

Gdy próbuje naprawić system przez płytę win10 i daję napraw podczas uruchomienia
to wyskakuje mi infomacja o diagnozowaniu po czym pojawia się wzmianka iż program naprawa podczas uruchoienia nie mógł naprawić komputera
naciśnij opcje zaawansowane aby wypróbować inne oppcje naprawy…

dodatkowo plik dziennika: d:\windows\system32\logfiles\srt\srttrial.txt

w opcjach zaawansowanych wiersz polece lub odzyskiwanie
ale odzyskiwania nie zroie bo nie mam punktu przywracania

Po co piszesz post jeden pod drugim, edytuj posty.

nie zauwazylem ze nowy post.

w kazym razie jak w wiewszu poleceń otwieram ten plik srttrial.txt to jest w nim napisane ze system uruchoione prawidłowo.
dodatkowo wskazuje na błąd 0x0