Błąd 0x0000007B XP+2003 Server

Witam,

Na komputerze jest zainstalowany Win XP. Chciałem sobie zainstalować dodatkowo Win 2003 Serwer EE. Uruchomiłem płytkę z instalacją w środowisku graficznym XP, instalator 2003 zebrał informacje i zrestartował komputer. Proces instalacji przeszedł do trybu standardowej instalacji systemu na niebieskim tle, załadował różne pliki i w momencie uruchamiania Instalatora Windows wyskakuje blue screen błąd 0x0000007B (0xF789EA94, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000). Wykonałem restart i myślałem, że wróci do ładowania systemu XP, ale ten uparcie wraca do ukończenia procesu instalacji Win 2003 i ciągle ten sam błąd w tym samym miejscu. Bootowanie systemu ustawione jest na dysk z XP, ale mimo tego go nie ładuje.

Co można zrobić by wrócił do ładowania XP i nie chciał kończyć instalacji 2003? Dodatkowe próbowałem w konsoli odzyskiwania systemu z płytki instalacyjnej XP wykonać CHKDSk, ale nic nie pomogło. Jeśli chodzi o rozpoczęcie procesu instalacji bootując z płyty zarówno system XP jak i 2003 przebiega bez problemu. Wykrywają dyski (ale błędnie je literowo oznaczają). Generalnie chodzi mi o to, żeby nie formatować i nie instalować od nowa, tylko wrócić do ładowania zainstalowanego dobrego systemu XP.

HELP! !!