Błąd 0x80040707 przy instalacji nowych Catalystów

Siemka

Mam spory problem z instalacją nowych Catalystów 7.11 do Radka x1950 Pro. Zaczęło się od instalacji karty sieciowej na usb Linksys WUSB54GC. Z tego co wiem to jest to jakiś problem z GTGina.dll

Szukałem na googlach i tak:

  • ściągnąłem poprawkę dla GTGina.dll, co naprawiło ekran logowania, ale instalowac dalej sie nie chce

  • wpisy w “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders”

mam dobre

  • folder Pulpit w C:\Documents and settings\All users mam

  • jak próbuje uruchomic w trybie zgodności z 98/Me to jest jeszcze inny błąd

  • Mam NetFramework 3.5

  • zresetowałem BIOS

po tym wszystkim instalka dalej nie działa, tzn. uruchamia się, jest next, potem wybieram folder, daje install i dotąd jest dobrze, cały pasek przechodzi, a ptem pojawia się okno na cały ekran z napisem ATI Software i po kolei wyskakują komunikaty:

Notify ( Malutki puste okienko, ma tylko przycisk OK :shock: )

Potem klikięciu OK, znowu notify z zawartością: data.size() != 0,

a na końcu wyskakuje ostrzeżenie Ati Software "Uruchamianie procesu instalacji przez Instalatora nie powiodło się: (0x80040707)

No i tak za każdym razem się kończy instalacja. Stare 7.6 i Omegi idą bez problemu

Złączono Posta : 09.12.2007 (Nie) 9:31

Widzę że ktoś też ma taki problem: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=207733

może to wina Catalystów? :evil:

Mój kolega ma X1950 i bez problemu zainstalował te sterowniki, ja mam z tym problem taki sam jak ty (tak jak w napisanym przeze mnie temacie)

NetFramework’a mam, zgodność też nie pomaga, a folder pulpit w All users też jest.

spróbujcie zainstalowac starsze wejsje catalystów

Ale starsza wersja mnie nie interesuje, ja chce tą i tyle. Tak samo można powiedzieć “nie działa mi to, zrobie formata”. Szukamy rozwiązań takich aby to działało, a nie, że nie pasuje to papa.

Witam!

Mam ten sam problem tylko że karte graficzna mam ati radeon xpress 1200 w laptopie fujitsu siemens amilo pa 2510 windows xp.Nie wiem co mam robić nie moge nigdzie znaleść do niej sterowników.Jedne znalanłem ale co jakis czas mi sie pokazuje czarny ekran i jedyne wyjscie to reset kompa.Może macie jakies propozycje co może być nie tak z tymi sterownikami?

podałem ci link do sterowników mobilnych ATI w twoim wątku !!

możliwe

wywal te catalisty i zainstaluj Omega drivers na catalistach 7.10.

http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php