Błąd 0x8007045d podczas kopiowania z dysku zewnętrznego

Posiadam laptop HP 840 G3 z Windowsem 10 na pokładzie. Miałem w domu dodatkowy dysk SSD (Samsung Evo 860 500GB). Postanowiłem kupić do niego obudowę (Baseus) i zrobić z niego dysk zewnętrzny. Po podłączeniu mogę kopiować pliki z dysku twardego SSD na dysk zewnętrzny SSD. Jednak gdy próbuję zrobić w odwrotną stronę to po sekundzie transfer spada do 0. Parę razy wyskoczył mi właśnie błąd “0x8007045d”. Gdy podłączę do USB 2.0 wszystko działa tylko, że słaby transfer. Zmiana kabla nie pomaga. Podłączyłem więc dysk do drugiego laptopa, wszystko działa bez zarzutu. Pomyślałem, że to może w takim razie z moim złączem jest coś nie tak, ale po podłączeniu pendrive’a Sandisk Cruzer Extreme wszystko szybko się kopiuje bez jakichkolwiek błędów. Kończą mi się pomysły :frowning:
Dysk sprawdzony HD Tune, nie pokazuje błędów. Przy robieniu benchmarka transfer bardzo skacze od 0 do ponad 100. Po podłączeniu do drugiego laptopa i zrobieniu benchmarka w HD Tune transfer jest wysoki i stabilny.

A jednak to była wina kieszeni. Zakupiłem z innej firmy i wszystko działa. Dziwne tylko, że ta pierwsza działała w drugim laptopie, a w moim nie. Może ktoś kiedyś będzie mieć podobny problem :wink: