Błąd 0x8007054F

Witam

Piszę tego posta w tym dziale, bo prawdopodobnie jest to problem związany z Vistą. Nie jestem biegła jeśli chodzi o obsługę komputera,(tylko jakieś tam instalacje na potrzeby domowe). Od paru miesięcy ma problem z aktualizacjami. Nie chce mi wszystkich pobierać. Być może dlatego właśnie nie mogę uruchamiać niektórych programów po instalacji.

Wczoraj na urodziny dostałam iPoda 32G. Wyczytałam w instrukcji i na necie, że najpierw należy ściągnąć iTunes’a . Tak właśnie zrobiłam, niestety podczas instalacji dwukrotnie wyskoczyła mi informacja, że: (w skrócie)

"Wystąpił błąd podczas instalowania zestawu"Microsoft.VC80.CRT, version=“8.0.50727.4053”, type= win32, public key token=“1fc8b3b9a1e18e3b”, process or architecture=“x86” …HRESULT: 0x8007054F

Potem instalacja szła dalej i w rezultacie, wg tablicy która mi się na ekranie ukazała, zakończyła się powodzeniem. Po uruchomieniu wyskakiwał error 2 i info o tym, że nie można odnaleźć APPLE APPLICATION SUPPORT. Co za tym idzie iTunesa nie jestem w stanie uruchomić.

Szukam rozwiązania w necie od wczoraj. Natrafiłam na podobny problem na angielskich stronach, ale ich rozwiązanie w moim przypadku nie zadziałało. Próbowałam tez zainstalować starsze wersje iTunesa, z tym samym niestety rezultatem.

Może ktoś jest mi w stanie pomóc? :expressionless:

Proponuję odinstalować to co z takim mozołem zainstalowałaś , przeczyścić komputer CClaner-em ( znajdziesz go w internecie ) restart.

Następnie zainstaluj : http://www.centrumxp.pl/Sterowniki/5743 … e_201.aspx ,

dopiero teraz : http://www.programosy.pl/program,itunes.html .

powodzenia ,jakby co…to pisz …na G.G