Błąd 0x80070652 podczas aktualizacji Windows 10 do kompilacji 10074

(tomasz nalecz) #1

Witam. Mam problem z aktualizacją Windows 10. Zdjęcie w załączniku.

post-276760-0-59602600-1431167547_thumb.

(Piesek64) #2

Pobierz ISO z insider.windows.com i przeprowadź aktualizacje za pomocą obrazu (pobierz, zamontuj/rozpakuj, uruchom setup.exe i postępuj zgodnie z instrukcją w oknie aktualizacji systemu).

(rgabrysiak) #3

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

(tomasz nalecz) #4

I tym sposobem wszystko powinno przebiec pomyślnie bez żadnych komplikacji?

(Piesek64) #5

Mi pomogło podczas problemów z aktualizacją 10041 do najnowszej kompilacji. Miałem podobny błąd w WU, więc jedynie aktualizacja przez ISO była jedynym wyjściem.

(tomasz nalecz) #6

Niestety nie udało mi się zaktualizować do wersji 10074 za pomocą ISO.  

0x80070003 * 0x20007

Instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS - podczas operacji wystąpił błąd INSTALL_DRIVERS 

(Piesek64) #7

Upewnij się, że sterowniki są aktualne. Do tego możesz wejść na strony producentów komponentów twojego komputera/laptopa.

(tomasz nalecz) #8

Ale konkretnie czego sterowniki? 

(rgabrysiak) #9

Cześć,

Nie prościej będzie postawić system na czysto? Ustawienia, aplikacje etc. powinny się zsynchronizować.

(tomasz nalecz) #10

Wolałbym zaktualizować system do dalszych wersji. Nie ma innej rady aby nie wyskakiwały problemy z aktualizacją? 

(Piesek64) #11

Sterowniki wszystkich komponentów. Nie da się sprawdzić poprzez kod błędu o jaki sterownik chodzi.

(tomasz nalecz) #12

A w jaki sposób zainstalować system na czysto? 

(Longhorn2009) #13

Reinstalacja razem z formatowaniem partycji (przynajmniej systemowej).

(tomasz nalecz) #14

A z pendrive Windows 10 w postaci .iso powinien się zainstalować na czystej instalacji? 

(Longhorn2009) #15

Tak, standardowo sformatować jednak będziesz musiał w odpowiednim kroku kreatora…