Błąd 0x80070780 podczas aktualizacji z win 8 do 8.1

(Grzana96) #1

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z aktualizacją win 8 do 8.1, z powodu błędu 0x80070780. Robiłem już pełen format, czyszczenie rejestru itd.. Macie jakieś pomysły?

(tosiekbu) #2

Witam. mam pytanie czy kiedy kolwiek miałeś już chociaż raz wgraną poprawnie aktualizacje windows 8.1

(Grzana96) #3

Nie. Dopiero teraz chciałem wgrać, gdyż była mi potrzebna do gry… Wcześniej jakoś nie czułem potrzeby aktualizacji. Windowsa mam oczywiście oryginalnego, kupionego wraz z komputerem.

(tosiekbu) #4

pobrałeś przed próbą aktualizacji wszystkie łatki z windows update przed odpaleniem uaktualnienia ze sklepu

(Grzana96) #5

Tak. Wszytko pobrałem. Pobierałem nawet ręcznie. Uruchamiałem już te programy od Microsoft, co miały sprawdzić czy wszystkie aktualizacje są zainstalowane i wgl… Wszystko pokazuje ok, do czasu wywalenia tego błędu przy pobieraniu…

(tosiekbu) #6

Masz aktywny program antywirusowy

(Grzana96) #7

Już na odinstalowanym też próbowałem

(tosiekbu) #8

a przywracasz z kopii w lapku system

(Grzana96) #9

Mam PC, ale robiłem już i pełny format i potem przywracanie z kopii i odświeżanie i różne inne pierdoły typu skanowanie i naprawa dysku C:… Może po prostu oddać kompa do serwisu?

(tosiekbu) #10

szkoda że system chociaż raz nie był poprawnie zaktualizowany do 8.1 pobrałbyś sobie czysty obraz z MS i od razu wgrał windows 8.1

(Grzana96) #11

niestety… próbowałem też już z USB zainstalować, w sensie zrobiłem obraz na pendrive win 8.1 i ręcznie próbowałem zrobić i nic… To co? Oddać do serwisu?

(tosiekbu) #12

napisz do mnie na gg lub skype (najwygodniej byłoby porozmawiać na skype)

(Grzana96) #13

Dziękuję. Spróbuję zrobić jak tylko wrócę do domu

(tosiekbu) #14

Najpierw spróbuj z defragmentacją i usunięcie plików aktualizacji potem opcja uaktualnienie z płyty