Błąd 0x80070780 podczas aktualizacji z win 8 do 8.1

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z aktualizacją win 8 do 8.1, z powodu błędu 0x80070780. Robiłem już pełen format, czyszczenie rejestru itd… Macie jakieś pomysły?

Witam. mam pytanie czy kiedy kolwiek miałeś już chociaż raz wgraną poprawnie aktualizacje windows 8.1

Nie. Dopiero teraz chciałem wgrać, gdyż była mi potrzebna do gry… Wcześniej jakoś nie czułem potrzeby aktualizacji. Windowsa mam oczywiście oryginalnego, kupionego wraz z komputerem.

 pobrałeś przed próbą aktualizacji wszystkie łatki z windows update przed odpaleniem uaktualnienia ze sklepu

Tak. Wszytko pobrałem. Pobierałem nawet ręcznie. Uruchamiałem już te programy od Microsoft, co miały sprawdzić czy wszystkie aktualizacje są zainstalowane i wgl… Wszystko pokazuje ok, do czasu wywalenia tego błędu przy pobieraniu…

Masz aktywny program antywirusowy

Już na odinstalowanym też próbowałem

a przywracasz z kopii w lapku system

Mam PC, ale robiłem już i pełny format i potem przywracanie z kopii i odświeżanie i różne inne pierdoły typu skanowanie i naprawa dysku C:… Może po prostu oddać kompa do serwisu?

szkoda że system chociaż raz nie był poprawnie zaktualizowany do 8.1 pobrałbyś sobie czysty obraz z MS i od razu wgrał windows 8.1

niestety… próbowałem też już z USB zainstalować, w sensie zrobiłem obraz na pendrive win 8.1 i ręcznie próbowałem zrobić i nic… To co? Oddać do serwisu?

napisz do mnie na gg lub skype (najwygodniej byłoby porozmawiać na skype)

Dziękuję. Spróbuję zrobić jak tylko wrócę do domu

Najpierw spróbuj z defragmentacją i usunięcie plików aktualizacji potem opcja uaktualnienie z płyty