błąd 0x80071771 w pliku z magisterką na pendrive

Dzień dobry. Kilka dni temu pracowałem nad magisterką na komputerze w uczelnianej czytelni. Miałem plik z nią na pendrive. Dzisiaj chciałem otworzyć plik z magisterką na swoim komputerze, ale przy ikonce pliku pojawiła się kłódka. Gdy próbuję otworzyć plik to dostaję komunikat, że nie mam do niego dostępu. Gdy klikam prawym przyciskiem myszy na plik to widzę, że pojawiła się tam opcja własność plików>osobiste a gdy klikam na to osobiste no to mam komunikat taki jak na obrazku, który załączam. Co mam zrobić by dostać się do tego pliku? Rozwiązania, które są w internecie nie działają z tym odblokowaniem dysku, wchodzeniem w opcje bezpieczeństwa itd. bo na pendrivie nie da się tego zrobić i reszta plików działa, tylko ten co trzeba nie. Proszę o pomoc.błąd 0x80071771

Rozmiar: 0 B - wygląda na to, że plik jest pusty lub uszkodzony. Może uszkodzony jest pendrive, może coś się stało podczas zapisu pliku na penie, może komputer w czytelni był zawirusowany albo admin uczelniany wdrożył jakieś zabezpieczenia etc.

Żadne z tych?

Sprawdź czy stan pliku nie jest w kopii awaryjnej office.

Na komputerze na którym zapisywałeś plik, „odblokuj” go lub eksportuj certyfikat z kluczem by importować u siebie (wymagane prawa administratora). Nie wiem jak explorer interpretuje zaszyfrowane pliki, ale na chłopski rozum to nie powinien pokazywać że ma 0 bajtów, bo jeśli naprawdę tyle ma to znaczy że już nie masz pracy magisterskiej i wtedy radzę nie używać tego nośnika dopóki nie zrobisz jego obrazu (aby wydobyć dane na podstawie położenia w MFT jeśli tam jeszcze są i nie zostały nadpisane lub posygnaturowo).

Najprościej uruchom PhotoRec (jest częścią pakietu TestDisk), i spróbuj odzyskać wszystkie pliki.

To się zdarza gdy nie zastosowano bezpiecznego odłączania pamięci zewnętrznej.
I nie ma co dawać wiary ze od którejs tam wersji Windows 10 juz mozna. Windows to Windows. Poza tym nie wiadomo jaka wersja jest na uczelni.
Drugą rzecza jest zaszyfrowanie, prawdopodobnie w trybie EFS.
No ale jak na razie poza zadaniem pytania, zero odpowiedzi autora tematu.