Błąd 0x800CCC0F w Interii w Outlook 2007

Witam

Od początku. Mam na Outlooku ustawione kilka kont pocztowych i jako domyślne w INTERII. Do tej pory przez blisko 1,5 roku wszystko działało w jak najlepszym porządku.

Od tygodnia mniej więcej podczas odbierania poczty wszystkie konta działają poprawnie , natomiast gdy odbiera pocztę z Interii wyskakuje okienko logowania do poczty. WPISUJĘ NA PEWNO DOBRE hasło i login i nic. Wyskakuje po kilkakrotnym ponawianiu logowania komunikat o treści:

"Zadanie “login@interia.pl - Odbieranie” zgłosiło błąd (0x800CCC0F) : “Połączenie z serwerem zostało przerwane. Jeżeli problem będzie występować nadal, skontaktuj się z administratorem serwera lub usługodawcą internetowym.Odpowiedź serwera: -ERR Authentication failed”

Nie zmieniałem żadnych ustawień. Ten błąd zaczął pojawiać się samoistnie. Podczas logowania przez www nie ma żadnego problemu. Ustawienia w outlooku mam poprawne. Sprawdzałem kilkakrotnie. Usuwałem konto i zakładałem jeszcze raz. Zakładałem przez OutlookAutoConfig i też nic nie pomogło. W pomocy interii przeczytałem że ten błąd może się pojawić gdy antywirus zmienia samoczynnie czasem ustawienia konta. Ale nie ma tam wyjaśnionej recepty oprócz sprawdzenia poprawnej konfiguracji.

Mam antywirus Comodo, Win XP, Office 2007, Firefoxa.

Doradźcie coś bo już ręce opadają. W interii mam główne konto więc uciążliwe jest ciągłe logowanie przez www. Może w Interii była jakaś zmiana i ja nic o tym nie wiem. Albo jednak w mojej konfiguracji jest coś nie tak.

Z góry dzięki.

Może to pomoże, co prawda antyvirus inny, ale sytuacja wygląda podobnie:

http://www.outlook.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=5407

Pozdrawiam

LC

No niby sytuacja wygląda podobnie ale dalej nie mam rozwiązania co z tym zrobić…

w interii mam ustawiony serwer przchodzacy pop3 - 995 i zaznaczona opcję zaszyfrowanego połączenia ssl natomiast wychodzacy serwer SMTP mam na 587i uzyte szyfrowanego połaczenia TLS

Wiec co zmienic i gdzie?

Czy interia obsługuje SSL na POP3? Jesli nie, to trzeba wyłączyć SSL i łączyć się na port 110.

Pozdrawiam

LC

Tak interia wymaga szyfrowanego połaczenia SSL i używa połączenia szyfrowanego nastepującego typu TLS. I to wszystko mam dobrze skonfigurowane. Porty POP3 - 995 SMTP - 587…

To wyglada tak jak by antywir blokował odbieranie poczty z tego konta…ale nie mam pojecia jak to odblokowac.

Dodane 16.09.2011 (Pt) 17:36

podbijam…

Dodane 16.09.2011 (Pt) 18:19

podbijam…

A masz jakiegoś firewalla po drodze?