Błąd 0xc000007b po instalacji gier

Witam, niedawno zainstalowalem parę.gierek i pojawiał się błąd 0xc000007b. Próbowałem instalować c++ wszystkie wersje 32 I 64 bit.

 

 

 

Jako jedyny nie otrzymałem pomocy, brakuje jakiś informacji ?

Zajrzyj tutaj

Na liście nie ma mojego problemu, ale dziękuje za jakiekolwiek zainteresowanie się moim przypadkiem.

Przede wszystkim podaj szczegółowy opis problemu, sądziłem, że masz blue screena tymczasem to błąd aplikacji. Kiedy tak się dzieje? Dotyczy to tylko gier jak rozumiem?

Tak, dotyczy tylko gier.

Otóż otwieram sobie takiego saints rowa, po czym wyskakuje błąd 0xc000007b [aplikacja została niewłaściwie uruchomiona.]

 

Jaka specyfikacja komputera i w jakich grach występuje problem. Czy są to gry oryginalne ?

Może to oznaczać, że próbujesz uruchomić program, który jest przeznaczony do pracy z 32-bitowym systemem operacyjnym, a Ty masz 64-bitowy. Mówię tu o C++. Po kolei. Odinstaluj samą grę, przeczyść rejestr tym uruchom ponownie PC, zainstaluj grę, spr. czy pomogło. Jeśli nie, odinstaluj wszystkie C++ tą samą metodą co grę i zainstaluj ponownie.

Jeśli masz pirata to on może być źródłem problemów.

Nadal to samo, chyba spróbuję zrobić format.

Później się odezwę.

Po formacie problem zniknął, dziękuje wam za oferowaną, niestety nieskuteczną pomc :(. Temat do Zamknięcia.