Błąd 0xc000007b po instalacji gier

(Klaudiusz Kara) #1

Witam, niedawno zainstalowalem parę.gierek i pojawiał się błąd 0xc000007b. Próbowałem instalować c++ wszystkie wersje 32 I 64 bit.

Jako jedyny nie otrzymałem pomocy, brakuje jakiś informacji ?

(Jimix) #2

Zajrzyj tutaj

(Klaudiusz Kara) #3

Na liście nie ma mojego problemu, ale dziękuje za jakiekolwiek zainteresowanie się moim przypadkiem.

(Jimix) #4

Przede wszystkim podaj szczegółowy opis problemu, sądziłem, że masz blue screena tymczasem to błąd aplikacji. Kiedy tak się dzieje? Dotyczy to tylko gier jak rozumiem?

(Klaudiusz Kara) #5

Tak, dotyczy tylko gier.

Otóż otwieram sobie takiego saints rowa, po czym wyskakuje błąd 0xc000007b [aplikacja została niewłaściwie uruchomiona.]

(lordjahu) #6

Jaka specyfikacja komputera i w jakich grach występuje problem. Czy są to gry oryginalne ?

(Jimix) #7

Może to oznaczać, że próbujesz uruchomić program, który jest przeznaczony do pracy z 32-bitowym systemem operacyjnym, a Ty masz 64-bitowy. Mówię tu o C++. Po kolei. Odinstaluj samą grę, przeczyść rejestr tym uruchom ponownie PC, zainstaluj grę, spr. czy pomogło. Jeśli nie, odinstaluj wszystkie C++ tą samą metodą co grę i zainstaluj ponownie.

Jeśli masz pirata to on może być źródłem problemów.

(Klaudiusz Kara) #8

Nadal to samo, chyba spróbuję zrobić format.

Później się odezwę.

Po formacie problem zniknął, dziękuje wam za oferowaną, niestety nieskuteczną pomc :(. Temat do Zamknięcia.