Błąd 1608 przy instalacji gry

Witam,

Mam problem przy instalacji jednej gry (na której bardzo mi zależy). Gdy próbuję ją zainstalować wyświetla się komunikat “1608: Unable to create InstallDriver instance, Return Code -2147319779”. Dodam, że próbowałem włączyć instalację innej gry i nie było problemów. Również ta gra wcześniej była u mnie zainstalowana na tym samym systemie bez żadnych problemów i dobrze chodziła. Próbowałem znaleźć rozwiązanie w Google jednak jak zauważyłem rozwiązania dotyczą właściwie systemu Windows XP, nie wiem czy próbując naprawić problem nie naknociłem jeszcze bardziej. Raz okazjonalnie wyskoczył mi błąd 1607.

Macie jakiś pomysł jak to załatwić bez formatowania dysku?

http://answers.microsoft.com/en-us/wind … 86edc979c2

http://forum.instalki.pl/blad-podczas-i … 21852.html

Nie znam angielskiego :frowning:

Co do drugiej strony: DCOM jest cały czas uruchomiony, a podany Instalator windows (4.5) jest pod XP, nie pod Win7 :frowning: Oczywiście próbowałem się pobawić w naprawę wcześniej instalując to (było podane na innej stronie) to mi wyswietliło komunikat, ze ta wersja jest na inną platformę… Czysto teoretycznie: podmiana plików instalatora z innego systemu od kogoś odniosłaby skutek? A ogólnie jak patrzyłem to w C:/Windows/Common Files/InstallShield/Driver (czy jakoś tak) mam dwa foldery: 11 (z tamtego roku) i 7 (z datą aktualizacji na wczoraj) hmm.

Masz zainstalowane niezbędne aktualizacje do systemu?

Gra jest oryginalna?

Skorzystaj np. z translatora :wink:

Jest i wcześniej normalnie była instalowana… Aktualizacje, hmm. Rano włączyłem to mi stanęło na intalacji 17 z 63 … nie wiem czemu się wiesza, ale czasem mi net przerywa… a z tej strony próbuje teraz zrobic w cmd sfc/scannow, zobaczymy.

Może zaczniemy od początku - podaj tytuł gry i jakie masz specyfikacje sprzętowe ?

Thief: Deadly Shadows z kolekcji klasyki … Win7, Pentium Dual-Core CPU T4500 2.30 Ghz, RAM 3 GB

Ale jak pisałem gra wcześniej bez problemu się instalowała na tym systemie i śmigała płynnie, a teraz lipa :frowning:

Hej,

Rozumiem, że od czasu jej odinstalowania nie przywracałeś systemu bądź nie instalowałeś go ponownie? Może więc pomoże przeczyszczenie dysku i rejestru przy pomocy na przykład CCleaner.

:arrow: Uruchamiasz instalator z konta o uprawnieniach administratora?

:arrow: Uruchamiasz go dodatkowo z podniesionymi uprawnieniami, tzn. korzystając z menu kontekstowego i polecenia Uruchom jako administrator?

Pozdrawiam,

Dimatheus