BŁĄD 1625! Windows 7

Witam wszystkich!

Moim problemem jest wyskakujący przy instalacji komunikat: “Zasady systemu zakazują tej instalacji. Skontaktuj się z administratorem systemu. Błąd 1625”. Już w dwóch przypadkach taki błąd mi się pokazał. Podczas próby instalacji Call of Duty: Modern Warfare i NBA 2k11. Obie gry są oryginalne, zalogowany jestem jako administrator a mimo to nie mogę sobie z tym poradzić. Próbowałem już wiele, od “instalacji jako administrator” przez zainstalowanie programu Advanced CareSystem (na którejś stronie wyczytałem, iż to pomogło) kończąc na grzebaniu w gpedit.msc. Posiadam Windows 7. Proszę o pomoc osób, które miały ten sam problem i poradziły sobie lub osób które znają się wystarczająco na komputerach. Czy w tym wypadku jedyną możliwością jest wgranie na nowo systemu, czy da się jeszcze coś z tym zrobić?

Pozdrawiam

Assassyn

Taki błąd występuje gdy dokonuje się instalacji Office’a lub poprawki do systemu. Albo ogólnie od instalatora WIndows(nie instalator systemu tylko instalator działający przy instalacji niektórych programów). Powstaje od pliku Msiexec.exe, który prawdopodobnie jest uszkodzony. Proponuję naprawę systemu za pomocą płytki. :slight_smile:

Spróbowałem sposobu z płytki. Jednak nie da się wykonać naprawy. Wyskakuje błąd dotyczący dysku, iż nie potrafi znaleźć dysku do naprawy. :frowning: