Błąd 1638 Co zrobić?

Witam wszystkich! Mam następujący problem. Zainstalowałem grę (COD2) nie sety po pewnym czasie grze zaczęły występować błędy. Co gorsza nie dało się jej odinstalować (przez dodaj/usuń programy). Więc usunąłem ją na “chama” przez usunięcie folderu z grą. W raz z folderem poleciały wpisy z rejestru. Odinstalowałem oraz usunąłem wszystko co tylko możliwe! Niestety przy próbie ponownej instalacji gry występuje błąd: “Jest juz zainstalowana inna wersja tego produktu. Dalsza instalacja jest nie możliwa.Aby zmienić konfiguracje albo usunąć istniejąca wersje tego produktu użyj opcji Dodaj/Usuń programy panelu sterowania”. Teraz mam następujące pytanie co może być tego przyczyną oraz w jaki sposób rozwiązać ten problem?

Nie skasowałeś wszystkiego

Czym to usuwałeś ?

Ręcznie (uruchom>regedit) oraz programem jv16 PowerTools (edytor rejestru nic już nie znajdywał (chodzi o pliki rejestru gry) dlatego użyłem jv16 PowerTools).

start-> uruchom-> regedit

gdzie odszukaj wpis dotyczacy gry, następnie usuń, restart kompa i próba instalacji gry :wink:

Tego już próbowałem (usunąłem wszystko, link cod2 znikną z dodaj usuń programy) lecz niestety nadal nie chce się zainstalować…

czy usunełeś pozostałości po zainstalowanej grze z dysku :?:

Dziękuje wszystkim za czas mi poświęcony oraz za pomoc! Problem został rozwiązany. (wgrałem kopie zapasową rejestru z przed 2 miesięcy [NIE POLECAM NIKOMU :P] od nowa (ręcznie!) usunąłem wpisy gry (o dziwo było ich 3 x więcej niż poprzednio). Po tej operacji wszystko zainstalowało się bez problemów :mrgreen:

Pozdro Bułka