Błąd 403 Forbidden

(Red19boy10) #1

Wczoraj wstawiłem stronę na bezpłatny serwer (wrzuciłem wszystkie pliki jakie były potrzebne)

Do wczoraj wieczora wszystko normalnie działało tylko dziś coś się popsuło

Po przejściu na stronę wyświetla się błąd "403 Forbidden You don't have permission to access /index.html on this server."

Pomożecie mi w rozwiązaniu tego problemu?

(kostek135) #2

Masz stronę na ugu.pl, tak nie działa administracja nad tym pracuje...

[EDIT]

Tak jeszcze dodam, że generalnie istnieje na to jedna solucja, płacisz - wymagasz, złota reguła. Zmienić hosting na płatny i tyle wiadomo, że jak coś jest za darmo będzie się psuć ciągle

(Envoyheaven) #3

Ja mam płatny hosting i też się psuje... co mam zrobić? Tylko błagam nie każcie mi zmieniać bo już mam zapłacone na rok i jeszcze pół roku mi zostało... więc szkoda mi teraz z tego rezygnować... Zgłaszam im to na maila i na telefon infolinie pewnie mają mnie dość już a problem z logowaniem na serwer ftp nadal występuje i problem z odświeżaniem stron i ten błąd taki sam jak wyżej piszecie... Sorki, że nie podaję co to za serwis, ale nie chcę reklamować.

Czy ta sprawa się nie nadaje do rzecznika praw konsumenta?

(ra-v) #4

Tak, tylko sprawdź to na kilku komputerach i zbierz "dokumentację". Pytanie czy Ci się opłaca. Hosting roczny to 100-500zł, a latanie po sądach to prawie ten sam koszt (w przeliczeniu).

Ja na Twoim miejscu bym ot załatwił niewygodnymi rozmowami tel., takimi aby "dołożyć" adminom, żeby nie powiedzieć inaczej.