Błąd 43 GTX960m

Witam
Mam nowy system Windows 10 Pro i od samego początku mam problem ze sterownikiem Nvidii. Posiadam laptopa Lenovo Y700 ISK-15 i laptop mimo zainstalowanych sterowników twierdzi, że z kartą jest coś nie halo. Próbowałem i ze strony lenovo i od Nvidii instalować sterowniki, ale 0 różnicy. Karta jest sprawna, bo przed reinstalacją Windowsa wszystko śmigało. Próbowałem już wyłączać i odinstalowywać sterowniki, reset zainstalować i włączyć. Dalej to samo. Panel Nvidii jest zbugowany, bo jak chcę go uruchomić to tak jakby się ładuje i nic się nie dzieje.Wszystko włącza się na zintegrowanej grafice.

Proszę o szybką pomoc jak to naprawić.
Pozdrawiam

Czyli:

  • karta uszkodzona
  • lub nie będzie pracować na sterownikach W10 - instaluj tylko Lenovo i powrót do oryginalnego systemu.

Rozumiem, że W10 zaktualizowany?

Edit:

I albo system nie taki? albo karta uszkodzona - powinien działać bez problemu na W10.

Karta chyba jest ok, bo udało mi się to jakoś zrobić, ale potem system się zaktualizował i znowu się zepsuło.

Program i odinstaluj obecny ster.

Czyszczenie systemu Ccleanerem.

Aktualizacja systemu na 100 % z WU.

I zastosuj sterownik do GF Lenovo.

Niestety nie chce mi sie zainstalować aktualizacja systemu. 3 razy próbowałem. Ciągle niepowodzenie. Dokładnie chodzi o tą : “Aktualizacja zbiorcza dla systemów Windows 10 Version 1607 opartych na procesorach x64 (KB4015438)”

Może masz jakiś system, prawie oryginał?

Spróbuj tym:

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

System mam oryginalny Windows 10 Pro 64bit

Ehhh… nie pomogło ;( Sterownik jest a panelu Nvidi nie da się uruchomić.

Odinstaluj wszystko ponownie przez DDU i resztę z poziomu programy i funkcje co dotyczy karty Nvida - czyszczenie Ccleanerem.

Zaktualizuj ponownie W10 z WU na 100%.

I sterownik Nvidia Lenovo.

Serwis.

Użyłem tego programu tylko nie resetowałem laptopa. Wszystko poszło i działało do 2 ponownego włączenia. Teraz znów to wyczyściłem i zainstalowałem i działa. Tym razem jednak wyłączyłem aktualizacje sterowników w systemie, bo to chyba on mi takie zamieszanie robi.

Jak dalej problem - świeży system.

Dalej problem - serwis.

Tym razem jednak wyłączyłem aktualizacje sterowników w systemie, bo to chyba on mi takie zamieszanie robi.

Bo instaluje firmowe Nvidia i one może robią problem? czyli stosuj Lenovo.

Ok, dziękuję za pomoc :slight_smile: