Błąd 628 nie można sie połączyć z siecią

Od początku używania visty napotkałem się z bardzo wku********m problemem, zawszę jak łącze się z netem (każdym)

wyskakuje mi taki komunikat

Błąd podczas łączenia z XXXXXXXX

Błąd: 628: Połączenie zostało zakończone przez komputer zadalny zanim można było je ukończyć.

W celu uzyskania dalszej pomocy kliknij przycisk Więcej informacji lub wyszukaj numer błędu w Pomocy i obsłudze technicznej.

Jeśli wciąż otrzymujesz komunikaty o błędach, możesz włączyć rejestrowanie w celu dokonania analizy

blebleblebleblebleblelbelbe

Może to dlatego że powyłączałem duuużo usług i nie działa tak jak powinno (z iPlusem mogę się połączyć tylko przez iPlus Managera)

A i jeszcze jedno- dlaczego nie działa mi indeks wydajności (jak chcę sprawdzić to mam tylko napis Klasyfikuj i popraw wydajność komputera i Nie wiesz od czego zacząć? Dowiedz się, jak można poprawić wydajność komputera)Tez może przez usługi?

Proszę o pomoc i bardzo dziękuje

A może masz wirusa?

Każdym - czyli… ?

To informację o błędzie już będziesz mógł sobie odszukać.

Są usługi, których nie powinno się wyłączać. Sprawdź opisy usług i przeanalizuj całą sytuację.

wirusków nie ma (raczej)

że każdym chodzi że z komórki, modemu i przez bluetooth

Informacje o błędzie wyszukiwałem ale piszę tylko treść błędu i koniec

usługi powłaczałem wszystkie ale i tak nie działa-może trzeba przestawić na automatyczny w danej usłudzę i reset kompa?

Sprawdź usługę Telefonia. Musi być na ręcznym lub na auto.

Dobra działa- poszperałem trochę w ustawieniach i udało się.

Dzięki za pomoc.

zaqxsw , Archeologia niewskazana, załóż własny temat, jeśli masz problem.

Śmieszne te fora, co nie dają żadnej odpowiedzi, tylko banują pytających.