Błąd 80041026 przy próbie instalacji SP1

Próbowałem zainstalować SP1 na VISTA HOME PREMIUM.Trzykrotnie system wycofał instalację po przeprowadzeniu całej procedury.Windows Update podaje kod błędu 80041026.Na stronie Microsoftu brak informacji,są tylko linki do anglojęzycznego forum,ale nie jestem na tyle mocny aby wszystko zrozumieć.Proszę o pomoc.

Monitor niezawodności pokazuje następujący komunikat:"urządzenieWANMiniport(SSTP)zgłasza błąd tv_ConfigMgrErr39.Identyfikator Plug and Play tego urządzenia:ROOT\MS_SSTPMINIPORT\0000.Microsoft nie podaje rozwiązań.Menedżer Urządzeń nie odnajduje sterownika w systemie.Z dyskusji na anglojęzycznym forum wnioskuję,że problem ten może mieć związek z instalacją SP1,ale problem ze zrozumieniem j.w.(angielski).Proszę o pomoc.

a rzuć okiem tu:

http://support.microsoft.com/kb/937287

Poprawkę z podanego artykułu (kb938371)WU zainstalował mi 10.04.przed próbą instalacji SP1.Dzisiaj próbowałem zainstalować SP z pliku w trybie awaryjnym.Efekty:

-system wycofał instalację,kod błędu 0x800F0826

-po tej próbie Windows Update nie oferuje już SP1 do instalacji,podając że brak aktualizacji dla tego komputera

-w historii aktualizacji brak zapisu o dzisiejszej próbie instalacji,wcześniejsze zapisane są jako niepowodzenie

-przeskanowałem tez system przez Microsoft Baseline Security Analyzer i wynik jest ten sam:brak aktualizacji,system up to date

Ktoś pomoże?

masz może jakiegoś antywirusa włączonego podczas instalacji sp?

Antywirus wyłączony w czasie instalacji.