Błąd 8E

Witam.

Otóż mam problem z kompturem. Grajac sobie w gre Diablo2 ( gram w tylko tą) po pewny mczasie gania wyskakuje mi niebieski ekran stop i błąd 0x00…08E a pod tym

NV4_disp.dll addres BF11411A baseat BF012006, Datesamp 00000000

za kazdym razem (ztego co zauwyzlem) jest inny błąd. ale zapisałem tylko tego ( zaczełomnie już denerwować to wyłączanie i postanowiłem coś z tym zrobić, bo nie mogę nawet normalnie pgorać).

Jak wyskoczą znowu jakieś to zapisze i dam tutaj.

Moja konfiguracja:

Płyta główna Soltek SL-75kav

Procek AMD athlon 1.3 GHz

Karta GeForce 2 MX 100/200

256 SD-RAM

Mam nadzije, że mi pomorzecie bo mam dosyć już tego wyłanczania i chciałbym normalnie pograć.

te karty sie już teraz na ten czas psuja są już bardzo stare wgraj nowsze sterowniki i dx9 jak ci wyskakuje niebieski ekran to znak że coś jest ze sprzętem nie tak

mam dx9.0c a sterowniki mam takie ktore zalecaja do tej karty. ale probje te nowsze. Jak zasintaluej to dam znac

czy probowałeś przeinstalować sterowniki :?: zaisntaluj najpierw sterowniki od płyty głownej.

Problem w tym, że mja płyta główna jest dziwna. Cały układ ma Solteka a radiator na chipsecie Gigabyte oraz dostałem pudełko gigbyte’a. A w interencie nie moge znaleść do niej sterowników :confused: