Błąd 909 przy starcie systemu

Mam taki problem mam komputer ze systemem windows 10 i od jakiegoś czasu trochę wolno chodzi ale od kilku dni przy starcie systemu jest błąd 909 to oznacza, że trzeba go wyczyścić programem SmartPCFixer, więc pobieram ten program, ale program antywirusowy zgłasza go jako exploit i moje pytanie jest takie czy na ten plik w danym serwisie został wprowadzony exploit czy co ?

słucham? jedyny błąd 909 jaki znalazłem w internecie dla windowsa 10 to błąd przy połączeniu lub vpn gdzie oznacza

909
The interface credentials have not been set.

https://docs.microsoft.com/en-us/search/?scope=Windows%20Client&terms=909
Więc dobrze gdybyś wstawił screen błądu.

MS nigdy nie sugerowałby ci pobranie jakiegoś programu firmy trzeciej. Programu nie znam ale jeżeli antywirus zgłasza go jako exploit / wirus to jest duże prawdopodobieństwo, że nim jest.

Skąd go pobrałeś?

Chodzi o ten błąd https://sites.google.com/site/methodstoremovepopuperrors/what_does_error_909_in_download_mean_how_to_fix_error_909_in_download_problems ale jeszcze się upewnie.

Edit
Stąd go pobrałem


Jeszcze będę musiał raz spojrzeć na ten błąd i się upewnić.

Ja znam tez taki błąd.
https://support.hp.com/pl-pl/document/c03647263
Opisz to dokładniej.

Znaczy to nie jest błąd windowsa a komputerów HP i Compaq więc może nie dotyczyć

Odnośnie tej strony na której znalazłeś błąd to po prostu jakaś darmowa strona blogowa od google

Google Sites, wcześniej Google Page Creator – napisany w technologii AJAX internetowy edytor stron internetowych, który pozwala swoim użytkownikom bardzo szybko i łatwo stworzyć stronę internetową, która będzie dostępna pod adresem (domyślnie) http://sites.google.com/site/twojanazwa. Każdy użytkownik ma do dyspozycji 100 MB na grafiki, inne pliki i treści przechowywane na serwerze.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Sites

Przy klikaniu w problemy po lewej w większości jako rozwiązanie było podane nazwa tego oprogramowania co raczej nie jest niczym pozytywnym.

więc wpisałem opinie odnośnie tego oprogramowania i średnia oceny jest 1.4 na 5
https://www.trustpilot.com/review/www.smartpcfixer.com

co potwierdza wersje gdzie antywirus rozpoznaje to jako exploit

Napisałem tylko ze znam taki . Wolałbym zobaczyć jednak coś takiego a nie opis nie wiadomo czego

Narazie nie mam dostępu do tego kompa jutro dam znać.

Chodzi o błąd HP System Fan(90B)

Tylko dla pewności ten komputer to HP co nie?
Jeżeli chodzi o ten błąd to masz na stronie producenta.

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące czynności:

  1. Naciśnij klawisz Enter, aby usunąć komunikat, a następnie poczekaj na zakończenie rozruchu i wyświetlenie pulpitu systemu Windows.

  2. Zamknij komputer, a następnie sprawdź i oczyść zewnętrzne otwory wentylacyjne, aby usunąć nagromadzony kurz, dmuchając powietrzem przez otwory. Kurz może się gromadzić w otworach wentylacyjnych i wokół wewnętrznych podzespołów chłodzących, co uniemożliwia usuwanie ciepła.

Więcej informacji na temat obniżania temperatury wewnątrz komputera można znaleźć w dokumencie Komputery przenośne HP – Obniżanie temperatury komputera przenośnego w celu zapobieżenia przegrzaniu lub Komputery stacjonarne HP – obniżanie temperatury komputera stacjonarnego w celu zapobieżenia przegrzaniu.

  1. Po usunięciu kurzu włącz komputer. Jeżeli komunikat o błędzie zostanie wyświetlony ponownie, wykonaj poniższe czynności.

  2. Wykonaj reset sprzętowy. Wykonanie resetu sprzętowego może wyzerować wartości temperatury, co umożliwi ponowną pracę z komputerem, nawet jeśli tylko na krótki czas. Będzie można też zapisać ważne pliki przed oddaniem go do serwisu.

Informacje dotyczące resetu sprzętowego można znaleźć w dokumencie Użycie resetowania sprzętowego w celu rozwiązania problemu ze sprzętem lub oprogramowaniem

  1. W niektórych przypadkach aktualizacja systemu BIOS może zapobiec występowaniu tego błędu.

Więcej informacji na temat aktualizacji systemu BIOS można znaleźć w dokumencie Konsumenckie komputery przenośne HP – Aktualizacja systemu BIOS (Basic Input Output System) lub Konsumenckie komputery stacjonarne HP – Aktualizacja systemu BIOS (Basic Input Output System).

  1. Jeżeli problem nie ustąpił, skontaktuj się z firmą HP.