Błąd Adobe Reader,Mozilli,Micr Visual C++, nie mogę pobierać programów

hej, piszę do was z prośbą o pomoc - przed chwilą mój laptop nagle, bez żadnej przyczyny zaczął się dziwnie zachowywać - skasował mi się profil mozilli firefox (gdy chcę otworzyć przeglądarkę to wyskakuje napis “Brak profilu. Nie udało się wczytać profilu “Firefox”. Może być niedostępny lub usunięty”. Pojawia się też błąd z Adobe Readerem, błąd microsoft visual c++ run library error

"Runtime Error!

Program: C:\Program Files (…

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Pleas contact the application’s support team for more information."

 

oraz błąd “Program SwitchBoard server (32 bit) przestał działać”. Działa mi interner explorer ale nie mogę nic ściągnąć - ani programów do robienia logów, ani mozilli i adobe readera od przeinstalowania. Nie mogę otworzyć screenów/zdjęć - “Nie można otworzyć tego obrazu w Galerii fotografii, ponieważ nie masz uprawnień pozwalających na dostęp do lokalizacji pliku”

 

Proszę o pomoc. mam windowsa viste.

neah , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uruchom przywracanie systemu i sprawdź tam, czy rzeczywiście nie ma tam żadnej przyczyny.

Sprawdź system w Trybie awaryjnym (z obsługą sieci).

Nie mogę - ‘Nie utworzono punktów przywracania na dysku systemowym komputera…’

 

wklejam log z OTL (znalazłem na kompie) http://wklej.org/id/1399339/

 

w trybie awaryjnym też nie mogę nic pobrać oraz też wyskakuje błąd Adobe Reader “An internal error occured.”

 

Word np też robi problemy przy otwieraniu się (ale w koncu sie otwiera) - “Program Word nie może utworzyć pliku roboczego. Sprawdź zmienną środowiskową TEMP”

 

Mam laptopa hp pailion dv7 - moja ikonka dzwieku jest cały czas czerwona, mimo ze dzwiek dziala, jednak jest przygłuszony.

 

nikt nie pomoze? :<

Sprawdź czy problem występuje na nowym profilu użytkownika:

Atis - utworzyłem nowe konto, standardowe. Nie było tam żadnych problemów. Mozilla normalnie się włączyła, adobe reader też, działa poprawnie pobieranie plików.

Dlaczego zatem na moim aktualnym profilu, administratorskim, nic nie działa?

Skopiuj pliki do nowego profilu oprócz Ntuser.dat, Ntuser.dat.log, Ntuser.ini

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/fix-corrupted-user-profile#1TC=windows-vista

ntuser.pol tez nie kopiowac?

 

Nie mogę skopiować 14-stu folderów - “Odmowa dostępu do folderu docelowego - Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji”.

 

edit: przesunąłem (wyciaglem i wkleilem…) Unlockerzem wszystko (oprócz tych ntuserów) ze swojego starego konta do nowego, a potem przerzuciłem z powrotem do starego (przez przypadek…). programy działają dobrze, niestety straciłem ustawienia np tło pulpitu i zakładki mozilli (na szczescie niedawno robiłem kopie), jednak to nie jest tak istotne. okazalo się, ze jakims cudem zniknelo kilka moich folderów z pulpitu i nie wiem gdzie one są :confused: pokazują się w wyszukiwarce, ze sa na pulpicie starego konta, jednak ich tam nie ma. gdy probuje wejsc do folderów przez wyszukiwarke to pojawia mi sie komunikat : "Lokalizacja jest niedostepna

 

C:\Users\HP\Desktop\sciezkafolderu odwoluje sie do lokalizacji, ktora jest niedostepna. Moze ona znajdowac sie na dysku twardym tego komputera lub w sieci. Upewnij sie, ze dysk twardy jest wlasciwie wlozony i ze masz polaczenie z Internetem lub siecia, a nastepnie sprobuj ponownie. Jesli nadal nie bedzie mozna zlokalizowac informacji, byc moze zostaly one przeniesione w inne polozenie"

 

prosze o pomoc, to sa cenne dane ktore gdzies zniknely podczas przenoszenia. wyszukiwaka pokazuje ze powinny byc na pulpicie, jednak ich tam nie ma!

 

EDIT: UFF, ZNALAZŁEM. okazalo sie, ze w C/hp/users utworzyl sie nowy folder “dekstop.d” w ktorym byly trzy brakujace foldery.

mysle ze to wszystko, ale moze cos jeszcze gdzies sie zawieruszylo. czy jest jakas mozliwosc aby sprawdzic czy gdzies sie nie zawieruszyly jeszcze jakies pliki z pulpitu podczas przenoszenie z konta na konto i z powrotem?

 

uszkodzony profil - zrób nowe konto, spróbuj przemigrować dane za pomocą Easy Transfer z Windows.