Błąd aktualizacji

Cześć wam.Mam taki problem,nie wiem co robić :frowning: :frowning: :frowning: Mam antyvirenkit 2005,od pewnego czasu(dokładnie od 1 czerwca) niechce mi się ten program aktualizowac(dziś już mamy 5 czerwiec).Nie wiem dlaczego tak się dzieję,odinstalowałem ostatnio firewall(Kerio Personal),bo myślałem,że blokuję mi połączenie,ale nadal jest to samo. :frowning: :frowning: :frowning:

Komuniakt,jest następujący:UPRAWNIENIA DOSTĘPU NIE SĄ AKTUALNE.Cały czas pojawia mi się ten komunikat,gdy chce aktualizowac tego antywirusa.Czekam na waszę posty.

Skontaktuj się z obsługą techniczną. Pomogą ci zapewne.

Kup pełną wersję a nie bedziesz miał takiego problemu :smiley:

Ale ja posiadam,tą wersję na 30 dni ściągnołem z waszej strony dobreprogramy.com

Nie ma wersji na 30 dni :evil: . Jest tylko wersja trial, która nie posiada możliwości aktualizacji :roll:

Nie ma mozliwości aktualizacji.

Dobreprogramy.pl a nie .com.

No to ja już nie wiem…ale problem nadal jest…czy potrafi mi ktoś pomóc??? :frowning: :frowning: :frowning:

Nikt ci nie pomoże bo to wersja której nie można aktualizować. Chyba rozumiesz co to znaczy.

I na tej właśnie stronie jest jak byk napisane:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=341&t=30

Czy ty nie rozumiesz :?: Kup licencję, a będziesz mógł aktualizować :evil: :!:

Ok rozumiem,to może to jest tego przyczyną.

No najwidoczniej nie ale nie rozumiem po co przenosis sie na wersje 30-dniowa jak mialem trzy dobre antywirusy Pelne Wersje :wink: :!: