Błąd "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)"

Witam. Mam problem taki jak w temacie “Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)”. Próbowałem już chyba wszystkiego i nie wiem co mogę jeszcze zrobić więc piszę do was z prośbą o pomoc. Ten błąd wyskakuje przy kilku programach i kilku grach (nie wszystkich). Mam Windows 10 Pro 64 bit więc mam zainstalowane biblioteki microsoft visual c++ 2005, 2008, 2010 dla 32 i 64 bitów. Wczoraj miałem formata i standardowo zacząłem uzupełniać windowsa sterownikami, bibliotekami itd. Przed formatem tego problemu nie było. Próbowałem: 

Przeczytaj kolego całe, nie traktuj mojej wypowiedzi jak punktów:

Skoro widzę jave na liście, to powórzę po raz kolejny: sprawdź jaką najwyższą wersję mas WYMAGANĄ dla uruchamianych programów, a potem wywal całą jave jaką masz na kompie (wszystkie wersje), zainstaluj tą potrzebną (zważając na wymagania co 32/64 bit wersji javy, wyłącz aktualizację javy.

Cześć. Jave przeinstaluje na starszą wersje i zobaczę. A te C++ i sterowniki od grafiki jak i Directa mam na pendrive i wszystko to samo (prócz javy) miałem na systemie przed formatem. Ściągnę jakieś starsze sterowniki od grafiki. Dzięki za wypowiedź.

Dzięki już sobie poradziłem. Jakby ktoś miał taki problem to proszę tutaj poradnik jak to zrobić.  "http://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawić-błąd-0xc000007b/"