Błąd "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)"

(Szymek Sawczyn33) #1

Witam. Mam problem taki jak w temacie "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)". Próbowałem już chyba wszystkiego i nie wiem co mogę jeszcze zrobić więc piszę do was z prośbą o pomoc. Ten błąd wyskakuje przy kilku programach i kilku grach (nie wszystkich). Mam Windows 10 Pro 64 bit więc mam zainstalowane biblioteki microsoft visual c++ 2005, 2008, 2010 dla 32 i 64 bitów. Wczoraj miałem formata i standardowo zacząłem uzupełniać windowsa sterownikami, bibliotekami itd. Przed formatem tego problemu nie było. Próbowałem: 

(drunkula) #2

Przeczytaj kolego całe, nie traktuj mojej wypowiedzi jak punktów:

Skoro widzę jave na liście, to powórzę po raz kolejny: sprawdź jaką najwyższą wersję mas WYMAGANĄ dla uruchamianych programów, a potem wywal całą jave jaką masz na kompie (wszystkie wersje), zainstaluj tą potrzebną (zważając na wymagania co 32/64 bit wersji javy, wyłącz aktualizację javy.

(Szymek Sawczyn33) #3

Cześć. Jave przeinstaluje na starszą wersje i zobaczę. A te C++ i sterowniki od grafiki jak i Directa mam na pendrive i wszystko to samo (prócz javy) miałem na systemie przed formatem. Ściągnę jakieś starsze sterowniki od grafiki. Dzięki za wypowiedź.

(Szymek Sawczyn33) #4

Dzięki już sobie poradziłem. Jakby ktoś miał taki problem to proszę tutaj poradnik jak to zrobić.  "http://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawić-błąd-0xc000007b/"