Bład aplikacji Gadu-Gadu

Mam problem z gg.Dzisiaj właczam sobie kompa, właczam gg,gdy chcem cos napisac do kogos to pokazuje mi sie ten bład i sie wylacza gg. Może znacie rozwiazanie tego problemu. Dodam ze instalacja flasha nic nie dala :frowning:

bladekuo8.th.jpg

Odinstaluj GG. Wyrzuć folder GG z Program Files i z Document and Setting. Zainstaluj GG.

narazie dziala, tylko mam pytanie,mozna jakas sobie przypomniec czy odzyskac nr. Mialem dwa numery i niestety nie pamietam ciagu cyfr w moim numerze.

E:Jednak po chwili dzialania gg znowu wystepuje ten blad :frowning:

Odinstaluj w Panelu sterowania Adobe Flash Playera, potem wejdź na stronę: http://www.adobe.com/products/flashplayer/ tam kliknij Download Now, a po pobraniu zainstaluj od nowa Flash Playera.

Zainstaluj starszą wersję(podejżewam że 7.7 używasz, bo choć sam gg nie używam to moje siory właśnie mają taki sam problem).Wydaje mi się że to wina właśnie czegoś w samym programie(??).

Zainstaluj starszą wersję(podejżewam że 7.7 używasz, bo choć sam gg nie używam to moje siory właśnie mają taki sam problem).Wydaje mi się że to wina właśnie czegoś w samym programie(??).

Ja posiadam 7.7 i nie miałem takiego błędu. Wystarczy reinstalacja, i gotowe. :wink:

Cliq ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.