Bład aplikacji Gadu-Gadu

(K Pelk) #1

Mam problem z gg.Dzisiaj właczam sobie kompa, właczam gg,gdy chcem cos napisac do kogos to pokazuje mi sie ten bład i sie wylacza gg. Może znacie rozwiazanie tego problemu. Dodam ze instalacja flasha nic nie dala :frowning:

bladekuo8.th.jpg

(adam749) #2

Odinstaluj GG. Wyrzuć folder GG z Program Files i z Document and Setting. Zainstaluj GG.

(K Pelk) #3

narazie dziala, tylko mam pytanie,mozna jakas sobie przypomniec czy odzyskac nr. Mialem dwa numery i niestety nie pamietam ciagu cyfr w moim numerze.

E:Jednak po chwili dzialania gg znowu wystepuje ten blad :frowning:

(VPN) #4

Odinstaluj w Panelu sterowania Adobe Flash Playera, potem wejdź na stronę: http://www.adobe.com/products/flashplayer/ tam kliknij Download Now, a po pobraniu zainstaluj od nowa Flash Playera.

(Lukaszk 89) #5

Zainstaluj starszą wersję(podejżewam że 7.7 używasz, bo choć sam gg nie używam to moje siory właśnie mają taki sam problem).Wydaje mi się że to wina właśnie czegoś w samym programie(??).

(Lukaszk 89) #6

Zainstaluj starszą wersję(podejżewam że 7.7 używasz, bo choć sam gg nie używam to moje siory właśnie mają taki sam problem).Wydaje mi się że to wina właśnie czegoś w samym programie(??).

(Biangus) #7

Ja posiadam 7.7 i nie miałem takiego błędu. Wystarczy reinstalacja, i gotowe. :wink:

(Agatonster) #8

Cliq ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.